Okul ve Bodyi bir arada götürmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve metugok tarafından 1 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    ben orta doğuda öğrenciyim ve derslerden spora vakit bulamıyorum haftada 3km yüzüyorum ve evde sadece 2 defa bb calışıyorum sizede böle olduğu oluyomu? profesyneller dalga geçcek ama sorim dedim hehe...

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    haftada 3 km yüz ve 2 gün bb yap sonra da spora zaman ayıramıyorum de. eğer bb yapamıyorum diyorsan ben de az yüz derim.

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    valla ben lısedeyken hem spora gıdıyodum hem okula hemde staj yaptıgım yere gıdıyodum gayetde memnundum

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    zaman yaratman lazım kendine sosyal hayatından fedakarlık edersen biraz bu sorunun çözülecektir.Birde zaman yok çok kolay arkasına sığınılabilecek bir kelime

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öğrencilikte body yapmak helede gurbetteysen, tüm dertlerle boğuşurken çok zor oluyor..bizlerde öğrenciyken çabaladık biraz..maddi durumu öğrencinin bi dert..yemek yapsan bi dert(eve gelirsin diğer arkadaşlar yemiş), dışarda yesen devamlı olmuyor..yani standart bi öğrenci için gerçekten çok zor..

metugok sana gelince arkadaşların dediği gibi olay tamamen sosyal hayatından feragat etmekle alakalı..
    zaten body insanın hayatına bir tutku gibi girmeli..tüm antremanlarını hayatına göre değil hayatını antremanlarına göre düzenlemelisin..tabi bu işi ciddiye alıyorsan..

bugün herkes "yok ben sadece plaj vücudu istiyorum" diyor ama plaj vücudu yapmakta sabır ve tutku istiyor..vücut geliştirme sakatlıklara gebe..mutlaka ciddi bir motivaston ve konsantrasyon istiyorki hayatımızı olumsuz etkilemesin..
    öğrenci arkadaşlarıma Allah büyük sabır versin..(nimetleride yadsınamaz tabi)

6. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Bende 7 de işten çıkıp 8,30 da salona girip 10 da çıkıyorum (banyo yemek vs...)eve gidip yatıyorum ertesi sabah 7 de kalkıyorum haline dua et...

7. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sevgili metugok, prof degilim ama guldurme hakkimi kullaniyorum :) daha okul ve bodyi birlikte goturmenin formulunu ariyorsun, acele etmen lazim zira daha kizlar goturulecek (lunapark'a) :)

8. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    sağolun bu tafsiyelerden sonra bb olan zaman programım artacak

9. reddevil87

reddevil87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben üniversitedeyim bu sene son m.y.o hemde dersaneye gidiyorum stajda var ve buna ragmen bady building yapıyorsam sen hayli hayli yaparsın...Orta okul diyorsun...

10. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yaw bende de aynı problem war benim karnede 3 zayıf geldi body yüzünden aklımdan bi an bile çıkmıo bu spor babam bodyi yasakladı bana zayıflar yüzünden ne yapacam bilmiorum dertliyim bu aralar :cry:

11. SaUmaOeL

SaUmaOeL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kendine biraz bahane yaratıyorsun...

ben 6 da işten çıkıp,yaşadığım yerde salon olmadığı için 20 km yol gidiyorum,6 7 den 9 a kadar çalışıp

20 km yolu tekrar geri donuyorum,saat 22:30 da aksam yemegi yiyip 23:00 duş yapıyorum...

ertesi gunde saat 8 de kalkıp işe gidiyorum,kimse için kolay değil sabır ve istek,

derslerinde başarılar.

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bu sporu yapan herkes bir şey ile beraber yapıyor bu sporu. Zaten iş/okul derdi olmasa, herkes bütün gün evde oturup, dengeli ve düzenli beslenip, aksatmadan sporunu yapar ;) Eğer vücut geliştirmede bir hedefin varsa, buna paralel olarak fedakarlık etmen lazım.

Okul döneminde(bence) vakit bulmak daha kolay, çalışırken ne yapacaksın? :roll:

13. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    reddevil orta okul değli orta doğu üniversitesi yazdım herkese tafsiyeleri için yeniden tesekkürler

14. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Lise hayatindada zor walla ozellikle beslenme yonunden pek iyi degil. gerci lise sonuz.bitiyor lise.
    ama is hayatindada zordur ama isine gore degisir bence.

Gerci suan bir sekilde idare ediyorum antreman oncesi makarna antreman sonrasi ve yatmadan once protein tozu vs..

15. reddevil87

reddevil87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kanka sana cevap verirken yanlışlıkla orta okul diye okumusum bende diyorum la ortaokul bebesinin neişi var bady de bana biraz ters geliyor kucukler alınmasın aman ama odtü yu nasıl orta okul okudum anlamadım hala baba ya yuh yani bana :D

16. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    naçizane ben de seni düzelteyim metugok;

tafsiye değil tavsiye :)