1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Oktay Esen 20 178 cm

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve jazz32 tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    O zaman kür içinde erken yarışma içinde "BENCE". Bana göre eksiği fazla ve yağlı olan bir vücut o yüzden bana göre yetersiz YARIŞMA için.. Daha çok var..

2. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Danny boy teşekkür ederim özellikle senin forumda yardımcı olman sorduğum sorulara bıkmadan cevap vermenden dolayı ayrıyeten teşşekkür ederim. :)
    Bu arada steel hammer normal steroid kürü yarışmaya daha var önümüzdeki marta girmeyi hedefliyorum o zmana kadar umarım 3-5 gömlek daha atlamayı hedefliyorum illaki zaten bulk döneminde olan bir sporcunun yağlı olması normal değilmidir :)
    Diğer resimleride ayrıntılı bir şekilde çekip atıcam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:44 ----------

Evet jinodan kastım steroidden kaynaklandı yarışma öncesinde ameliyat olucam ondan sonra zaten 1 sene içinde toplamayı hedefliyorum onun için erken olmadığını düşünüyorum teşekkürler saygılar.

Danny Boy bunu beğendi.
  3. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Bence mart içinde erken daha kazanamayacağın bir yarışma için kendini hırpalamış olursun.. Yağ oranın bulka göre fazla kolun yağlı olduğu halde yeteri kadar kalın değil.. Kanat yok göğüslerde estetik yok bacakların cok iyi onuda parçalayabilir miyiz bilmiyorum.. Sana kötüsün demiyorum iyisin beğeniyorum seni ancak yarışma için erken olduğunu ve daha uzun vadeli düşünmen gerektiğine inanıyorum.. Başarılar!!

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bulk ve define farkının ne kadar büyük olduğunun bilincinde değilsin sanırım. Zaten marta kadar epey ölçü alacaktır arkadaş, emin ol yarışmadan 20 gün önce gördüğün bir sporcuyu podyumda tanıyamayabilirsin bile.

jazz32 ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Görüş meselesi saygı duyuyorum Lee Priestin bulk dönemine ve define dönemine bakarsan biraz daha olgun yorumlayabilirsin bence birde ben yarın yarışma var yarın yarışmaya bu şekilde girecem demedim ki 1 sene sonraki yarışmadan bahsediyorum bacakları 1 senede parçalayamassam yağ oranımı azaltamassam zaten girmem sen merak etme hedefimden şaşmayı düşünmüyorum bu konuyada burda nokta koymak istiyorum saygılar.

Son düzenleme: 23 Nisan 2012
    DEXONİA ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    gayet güzel gelişim olmuş bence çok çok iyi gidiyor.Müsabık olmayı hedefliyor arkadaş bence doğru yolda çok da iyi gelişim kaydetmiş. Başarıların devamını dilerim..

jazz32 bunu beğendi.
  7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    o külottan bende de var

robfan ve judgementday bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş