o günleri çok özledim be..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve metallica tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    bartın gibi bir yerde kendi çapımda spor yapmaya çalışıyordum zaten böyle bir yerdeyseniz çok alternatifiniz olmuyor 2-3 tane salon var bende evin karşısında küçük kalabalık olan spor salonuma gidiyordum her gün sıkılıyordum çabuk bitirmek için. çok sabırsız bir çocuğum her şeyin hemen olmasını isterim her zaman ama bu spora başlayınca sabrı öğrendim dikkatli beslenmeyi öğrendim o küçücük salonda ki zevkli ama faydalı spor bilgileri öğrendim o zamanlar değişik bir duyguydu dişimden tırnağımdan artırdığım para ile ek besin almak herkes fastfood yerken benim yiyememem alkolu çok sevmeme rağmen tüketmemem ağır geçen spor antremanlarım ağrılarım o zamanlar hiç hoşuma gitmezdi kızardım hep ben bir kere yaşamaya geldim böyle yaşıyacaksam ne anlamı var ki derdim ama şuanda derslerimden dolayı spordan uzaktayım(mezun olarak dershanede ders çalışıyorum) ve o günleri o küçücük salonumu özledim tabi ki oradan taşınmamızında etkileri vardır özlememde ama saati saatine beslenmeye çalışmak yediğim şeylerin kalori ve besin değerlerine dikkat ederek yemek sporda tanıştığım bir çok arkadaş çevrem dikkatli beslenip düzenli uyumam o salonda ki tatlı muhabbetler, atışmalar, birbirimiz ile yarışmalar hepsini çok özledim o zamanlar sıkıcı gelen şeylerdi şuanda anlıyorum ki aslında bu benim yaşam tarzım olmuş ve üniversiteyi kazandığım zaman ilk yapacağım şey bir salona yazılmak olacak. şimdi bu yazı nerden çıktı diyebilirsiniz az önce fitness modelin konusunda girdim videoyu izleyince yazasım geldi cümlelerim devrik yada imla hatalarım çok ama içimden geçenleri yazayım istedim

CaglarYildiz, Pulbiber072 ve ZeusS_ bunu beğendi.
  2. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Abi helal olsun sana süpersin yaaa ;)

Bende aynen o kadar özümsedim ki bu sporu ara verince tribale bağlıyorum :D

metallica bunu beğendi.
  3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    birde sürekli ders çalıştığım için evden dışarıda pek çıkmıyorum enerjimi atamıyorum ama havalar ısındı birazda kilo aldım ister istemez :) haftaya başlıyorum koşuya en azından hafta sonları sabah koşusu yapacağım. mesela aklımdan hiç gitmiyor artık yaza yaklaştık spor salonunu hiç aksatmadım beslenmem ek besinlerim falan kür falan asla yapmadım yapmam işte göğüs biceps günüm ve bende günümdeyim hani aşırı güvenliyim başladım ısınmaya sonra bench presse işte ama işte iki haftadır aynı ağırlıklarla çalışıyordum dedim bugün 5 er kilo arttırayım baktım çok rahatım normalde 5. set (ısınmada içinde) bitti fakat tatmin olmadım salonda yavaş yavaş dolamaya başladı işte bende arkadaşımda yanımda biraz gazada geldim bench e ağırlık taşıyorum herkes bana bakıyor işte 120 kilo plak taşıdım 5 kiloda işte bar olsa 125 kilo herkes durdu beni izliyor artık oranın demir başlarından olmuştum herkesi tanıyorum falan işte yattım benche herkes durmuş beni izliyor falan bir sessizlik 125 kiloyu tek başıma 1 tekrar başarılı nizami bir şekilde yaptım barı koydum tam doğruldum bir alkış patladı herkes alkışlıyor falan insan özlüyor o günleri :)

Son düzenleme: 27 Mart 2012
    ZeusS_ bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu iyimi yoksa kötümü bilmem ama örneğin 1 hafta ara vermek zorunda olduğum günler oldu acayip moralim bozuk sinirli mutsuz birine dönüşmüştüm sporu çok seviyorum herhalde aylarca yapmasam üzüntüden hastalanıp yataklara düşerdim

5. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay sonra mezun oluyorum.
    ben istanbulluyum cok fazla alternatifim var ama bilmiyorum.
    yeni salon yeni adaptasyon demek.
    ben hep tek basıma calıştım.partnerim hic olmadı :( benchte 40 da kaldım o yüzden

mezun olduktan sonra iş hayatı başlayacak nasıl spora vakit ayırıcam bilmiyorum
    eve dumbell seti alırım büyük ihtimal
    hafta sonu da yüzmeye giderim.
    haftasonları da yüzme

6. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    @rockybalboa7 uzun bir sürenin ardından bırakmak daha kötü oluyor insan böyle bir şeyi zorunda olunca anlıyor :)

@oktayd işiniz zor iş güç meselesi girince işin içine spor unutuluyor veya tam anlamıyla yapılamıyor zaten işten bedenen ve ruhen yorgun geliceksiniz o yüzden kolay gelsin size nediyim :)

ama bugün kahvaltıda fark ettim eskide o yumurtaları yerken neler çekerdim kendimi zorlardım onu bile özledim sonra haşlanmış tavuklar yağsız tuzsuz yemekleri özledim aynaların karşısında poz vermeyi yeni belirginleşmiş damarlarıma bakmayı bile özledim ama az kaldı yaz sonunda hasret sona erecek umarım :)

7. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spor kesinlikle bağımlılık yapıyor. ;)

bela03, rockybalboa7 ve ZeusS_ bunu beğendi.
  8. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    @TürkYurdu kesinlikle bağımlılık yapıyor ve insan ister istemez benimsiyor böyle yaşamayı

ama dediğim gibi yazın sonunda başlarım güzel bir salona o azmimle umarım bir daha ki yazın başına kadar toplarım kendimi çünkü sürekli ders çalıştığım için evden çıktığım yok kış yeni geçti sabah koşusuda yapamıyordum pazar günü olan ilk aşama sınavı geçsin hafta sonları sabah koşularına başlıcam yoksa 1.88 boy var kilo 100 oldu ama göstermiyorum kilom 100 diyince kimse inanmıyor :)

9. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    bende spora gitmediğim günlerde mutsuz oluyorum bağımlılık yapıyor maalesef :D yaşın genç ama üniye hazırlanıyormuşsun sabretmeyide öğrenmişsin biraz daha sabret ve üniye başlayınca sporuna kaldığın yerden devam edersin

10. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    @CaglarYildiz aynen daha hırslı bir şekilde devam edeceğim :)

Sayfayı Paylaş