Nutriway multivitamin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve oğuzhan1909 tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar hic bi baslikta gormedim nutriway markasini az cok duymussunuzdur bodybuilderlar icin olmasada normal insanlar icin bayagi cesitli takviyeleri var ben 3 takviyesini kullaniyorum Daily multivitamin - magnesium kalsiyum tablet ve vitamin C plus.. Daha once kullanan varmi acaba faydalarini gorenler yazabilirmi icerik olarakda dunyaca unlu markalardan eksikleri yok cevap gelirse paylasirim cekip iyi sporlar

2. inan_fener

inan_fener Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Opti-men düşündün mü? İçeriği bize göre idealdir.

oğuzhan1909 bunu beğendi.
  3. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Soyle soyleyim benim multivitamin alacak her marka gelirim var fakat annem amway urunleri satiyor duydunuz mu bilmiyorum nutriwayda amway firmasinin gida takviyesi markasi anneme baya indirimli bu yuzden bunu kullanmami istiyor kendi sattigi icin :) direk sporculara yonelik degil ama icerigini paylascam pc basina gelince cok guzel cogu markayla hemen hemen ayni vitaminler daha agir basiyor ozellikle benden baska kullanan varmi diye merak ettim iceriginin tek tek faydalarini bilmesemde kullandigimddan beri zipkin gibiyim :)

Sayfayı Paylaş