Nutrivay daily kullanıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bydarkness tarafından 20 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar annem 1,5 senedir amway işi yapıyor bende 1 senedir daily milton kullanıyorum, çok faydasını gördüm uzadım kg aldım, ayrıca çok fena enerji veriyor uykum varken uyumamam gerekiyorsa kolayla beraber içiyorum sabaha kadar oturabiliyorum, ama uyuyunca daha fazla uyutuyor hiçbir yan etkisini görmemiş derken bodydeyken bitane abiye sordum ben six pack yapmak istiyorum diye karnımı sıkınca 4köşesi gözüküyor fakat sol tarafta daha fazla şişlik var 2 üst üste olan 2 karın kasının arasını tıkıyor dolduruyor gibi bazı ilaçları kullanmak yağ bezesi yapıyormuş öyle olabilir mi? yada ondan dolayımı karnımda yağ bezesigibi sert bişi var body hocamada sorucam bunu olmadı, aile doktoruma gidip sorucam oda beni hastaneye yönlendirirse hastaneye gidicem? başka bir öneriniz varsa söyleyin lütfen. şimdiden teşekkürler.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hangi mantıkla sizin 'abiniz' bunun ilaçlarla bağlantılı olduğunu söylüyor, sordunuz mu kendisine!?. Bahsettiğiniz ürün büyük ihtimalle vitamin destek ürünü.

Bu olay sadece genetiğinizle bağlantılı. Bunun dışında ne kadar süredir spor yaptığınızada bağlıdır, zamanla kaslarınız geliştikçe simetri düzelecektir. Anladığım kadarıyla daha çok gençsiniz ve bu spora yeni başlamışsınız. Forumdaki makalalere göz atmanızı öneririm. Sizin salonda abi olarak nitelendirmiş olduğunuz kişilerin sizden daha fazla bilgi sahibi olduğunu nerden biliyorsunuz ? Vücuduna bakarak mı bu sonuca varıyorsunuz ?

fitnessboy bunu beğendi.
  3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen katılıyorum.Her kas yapmış iri yarı kişileri body building'in profesörü sanıyorsunuz.Bu arada doktora gitmen en iyisi burda verilecek öneriler olabilir ama ciddi bir sorun da yaşıyor olabilirsin.Onun için kulaktan dolma öneriler yerine bir tıp uzmanının bakıp incelemesi her açıdan daha sağlıklı olacağına inanıyorum.Geçmiş olsun.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2011
  4. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    doğru diyorsunuz, cehaletten hocam bana kas sıkışması var dedi.

Sayfayı Paylaş