Nutrade Weight Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Bluemagic tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 23
    67,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 9
    26,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    5,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Bluemagic

Bluemagic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra spor salonuna başlıcam inşallah baya bir zayıfladıgım için karbonitratlı proteyin almayı düşünüyorum araştırmalarım sonucunda
    Nutrade Weight Gainer 4500 Gr 180tl fiyatı.

Karar kıldım fiyat ve içerek olarak sizden ricam düşünceleriniz ve kullanıcı yorumları ürün yeni oldugu için hiç biryerde kullanıcı yorumu bulamadım sabitlenmiş konusuda yok teşekkürler şimdiden

Ürünün Amacı:
    Nutrade Weiht Gainer yağlandırmadan kilo almanızı sağlar.
    Kas kütlenizi ve hacmi artışı sağlar.
    Ürünün Özellikleri:
    Nutrade Weight Gainer 4500 ün içeriğindeki karbonhidrat kompleksi sadece insulini uyaracak kadar maltodextrin içerir. Geri kalanı yulaf unundan gelen en kaliteli karbonhidratlardır.
    Unutmayın! Maltodextrin her ne kadar uzun zincirli olsada insulin üzerinde şekerden daha etkilidir. Bu ürün sizi maltodextrin-dextroz bombardımanına tutmaz!
    İçeriğinde bitkisel protein, taurin, glycine, alanine, creatine bulunmaz! En kaliteli yumurta beyazı proteini, glutamine, bcaa ve arginine içerir.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bu aralar karb açığını kapatmak için incelediğim supplement bu ürün..bireysel olarak gıdalardan yeterli karb alamadığımı gözlemliyorum..
    komplex bir protein ürününe göre yüksek miktarda karb içeren bsn syntha-6 kullandığımda dolan kas glikojen depolarının etkisi ile kasların ne kadar dolgun durduğunu anlatamam..çevremdekiler de şaşırmıştı..
    belki balon bir etki gibi gözükse de kasların aç kalmaması önemli..tek dezavantajı çok fazla gaz yapmasıydı.artık göbekli bir adam oluyorsunuz karnınızdaki gazdan..

bu ürün çok miktarda kompleks karb içerdiğini iddia ediyor diğer markaların aksine..aroma olarak sadece çilek olması eksi özelliklerinden gibi duruyor.
    nutrade.in bu ürünü ile ilgili yorumu olan varsa paylaşırsa sevinirim..

supplementler.com daki tanıtım metni..fiyat 189TL

3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    nutrade galiba türk firması olarak geçiyor?Doğrumu diez?

4. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Alman menşeili olarak biliyorum..

Alfonso_ bunu beğendi.
  5. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de bu kış bulk dönemine girmeyi düşünüyorum. Clean bulk yapmak istiyorum. Öğünlerimin protein karbonhidrat yağ olarak miktarlarını kaydediyorum. Basit şekerden kaçınmaya çalışıyorum. Bu tarz gainer ürünlerinde kalitesiz şekerler kullanılıyor deniyor bazı yerlerde. Acaba bu basit şekerler yağlanmama sebep olur mu bir bağlantısı var mı? Bu ürüne gözüm çok gidiyor ama Alman menşeili bir marka denip sadece Türkiye'de satışının olduğu söyleniyor. Yıllar önce Türkiye'de önce satışa çıkarılıp sonra yurtdışında da satış olacak denmiş ama ben baktığımda göremedim. Bu markanın ürünlerine baktığımda içerikleri çok cezbediyor beni. Özellikle bu fiyata. Kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum.

6. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Karbohidrat içeriği oldukça dikkatimi çekti. Gainer ihtiyacım olduğunda alıp deneyeceğim.

7. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Sipariş verdim..çilek aroması konusu ve karb açığını kapatma konusunda gözlemlerimi paylaşırım..nutrade güven veren bir marka gibi duruyor..bakalım öyle mi olacak..

8. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün Nutrade'in bir bayisinden 4500 ifadesi olmayanından aldım. İlk başta işkillendim sahte ürün mü diye. Nutrade'e mail attım. Yeni içerik dediler. Şeker 0'a çekilmiş. Karbonhidrat ve yağ oranlarında hafif düşüşler de var. Bakalım memnun kalırım umarım. Buradan da sonuçları yazarım.

diez bunu beğendi.
  9. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün ilk defa kullandım. Şöyle gözüme çarpan şeyleri söyleyeyim.
    Yemekten sonra(400 ml yarım yağlı süte 4 ölçek -100 g- gainer):
    -Hemen yemek sonrası içince şişkinlik yaptı.
    -Ürün shaker ile kullanılırken köpürüyor biraz.
    -Tadı biraz şekerli geldi bana. Ama ilk defa gainer kullandığımdan olabilir. Meyveli yoğurda benzettim tadını.
    - İçinde parçacıklar vardı garipsedim başta. Ama sonradan yulaf ezmesi parçacıklarına benzettim. İçeriğindeki lif ve kompleks karbonhidrat olayı bu yüzden inandırıcı geldi biraz.

Antrenman sonrası(400 ml suya 3 ölçek -75 g- gainer + 30 g whey + 5 g kreatin):
    -Gainer çilekli whey çikolatalı olduğu için tadı garipsedim ama içilmeyecek gibi değildi. Zorlanmadan içtim.
    -Antrenmandan sonra aç kurda dönüşen ben üzerinden 1-1.5 saat geçmesine rağmen pek açlık hissetmedim.

Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. İlerleyen zamanlarda yine gözlemlerimi sizlerle paylaşacağım.

NOT: Bendeki ürün weight Gainer 4500 değil sadece weight Gainer dir. Firmanın söylediğine göre yeni içerik. Sıfır şeker.

diez bunu beğendi.
  10. Furkan LA

Furkan LA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bişey sormak istiyorum karışımı nasıl yani true mass gibi hemen karışıyor mu shaker da

11. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ben de birşeyler yazacaktım..seninkileri referans alarak yazayım istedim..
    parçacıklar konusunda haklısın..ilk başta karışmama sorunu gibi geliyor ama değil..kendinden granüllü..aslında birkaç dk bekletince daha yumuşak bir içime ulaşıyor gibi algıladım..
    tad dediğin gibi çok yoğun değil..çilekli yoğurt kıvamında..ben bir de nutrade premium protein aldım çikolatalı..ikisini karıştırınca çok daha güzel bir tad oluyor.

kutu sonunda kas hacmine ve kilo/yağa olan etkilerini yazacağım..şimdi erken olur..

buarada ürün içeriği alman (en azından yetkilisi facebookta faturasını koymuş) ama yerli firma nutrade anladığım kadarı ile..amino ya da nitrojen spiking dedikleri hileleri yapmadıklarından bahsediyor sürekli firma temsilcisi (özgür şahin) ve çok büyük firmaların hilelerini paylaşıyor yine facebookta..
    umarım dediği gibi düzgün bir marka ile karşı karşıyayızdır..

erdem20 ve _Canberk_ bunu beğendi.
  12. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Tadı konusunda katılıyorum. İlk kullanımında bana tadı çok şekerli gibi geldi ama öyle değil. İdeal kıvamda tat olarak. İçerik olarak benim aldığım sıfır şeker olarak geçiyor. Şimdiye kadar memnun kaldım açıkçası.

True mass kullanmadım hocam önceden. Ama karışımı kolay. Tek dezavantajı biraz köpürmesi.

Son düzenleme: 5 Ekim 2015
  13. Furkan LA

Furkan LA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben sipariş verdim elime bugün geldi etkilerini sizinle paylaşıcam :)

14. adelante54

adelante54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü almayı düşünüyorum . Kullanan arkadaşlar etkilerini yazabilir mi ? yağ , hacim kilo vs .

15. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    üstünden 2-3 ay geçmiş .. ne gibi sonuç aldın hocam .. bir de şekerli olan mı yoksa 0 şekerli olanı mı kullanmıştınız ?

16. erdem20

erdem20 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam nutrade ile ilgili düşünceleriniz nedir kas hacmine ve kilo/yağa etkileri nelerdir sizin düşüncelerinize göre bende bu ürü almayı düşünüyorum

17. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Açıkçası yukarıda dediğim gibi gaz yapmayan bir syntha yaratmaya çalıştım..yoksa synthadaki etki acayipti..
    fakat weight gainer ile wheyi uzun süre kullanamadım zira salona üyelik dolunca tekrar üyeliği salladım biraz..

etkileri açıkçası çok net göremedim bu kısa kullanımdan dolayı..

18. spermtacus

spermtacus Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniv ögrenci
    Yer:
    Antalya /Aydın
    Ben nutradenin bu urunu ve ultimate prostar wheyi bulk donemim icin sectim wheyi sabah icicem nutradeyi spordan 30 dk sonra ve ustune ana ogun yiyecegim baska kullanim sekli oneren var mi daha nasil en iyi sekilde faydalanabilirim 1.78boy 73 kiloyum 3 yillik gecmisim var fitnessta

19. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bende var 1 sene olacak kullanmıyorum bir bozulma meydana gelir mi acaba bir kaç kez kullanmıştım

20. matrut

matrut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    alman menşei bir ürün

Sayfayı Paylaş