Nutrade L-Carnitine hakkında yardımınıza ihtiyacım var?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ali2259 tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ali2259

Ali2259 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi çalışmalar dilerim.
    Bir arkadaşım spordan 20 dakika önce falan ; NUTRADE L-Carnitine Xtreme 3000 mg + THERMO COMPLEX 20 ampul X 25 ml Cherry Flavor ( İçindekiler: Her ampülde 1582 mg Thermo Komplex ( caffeine, piperine ve Synephrine ) kullanıyormuş.
    Ben ise spordan yine 20 dakika önce ; NUTRADE L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 ampul X 25 ml Citrus Flavor ( İçindekiler: Bir ampül 3500 mg L-Carnitine Tartrate içerir ) kullanıyorum.
    İlk önce, birisinde Xtreme diğerinde Liquid neden yazıyor? Bunların arasındaki fark nedir? Ve hangisi daha iyidir ?
    Bir diğer sorum içindekiler kısmına baktığımda arkadaşımın kullandığım Xtreme ve benim kullandığım Liquid den hangisi daha avantajlı olur sporda ? ( Fazla yorulmayıp kas ağrısını fazla çekmemek, sıcak kalmak ve yağ yakmak için istiyorum ben )
    Kısacası bu 2 ürün arasındaki tüm farklı açıklayabilecek varmı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim.

2. Ali2259

Ali2259 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisi olan yokmu acaba ?

3. EmreAydn

EmreAydn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bak arkadaşım NUTRADE L-Carnitine Xtreme 3000 mg + THERMO COMPLEX termojenik bir yag yakıcıdırbu yüzden farkettiysen 500mg l-carnitin daha az diğerinden . bu özellik spordan sonrada bi şekilde vücudun yağların yakımına devam etmesini sağlamasıdır.

Sayfayı Paylaş