nutrabolics hyper whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hailstorm tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hailstorm

hailstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaslar ben yurtdisinda yasiyorum, dünya çapında birçok derece almış bir hocayla bir süredir çalışmaktayım, kendisi bana " nutrabolics hyper whey " önerdi, bende ise önceden zaten optimum platinium hydrowhey ve optimum gold casein var..

sormak istediğim sadece forumda değil tüm bildiğim yerli yabancı forumlarda araştırdım fakat hakkında pek bir yorum yok bu ürünün..

bu ürün hakkında bilgisi olan ?
    fiyatı 200euro 2.5kg si avrupada bile.(avrupada yaşıorum)

para konusu sıkıntı değil fakat içeriği ile ilgili bir bilgi bulamadım pek.
    kendisi bu ürünün dünyanın en iyisi olduğunu söyledi, hatta ismini başkalarına söylememizi söyledi.hocamın başarıları yüksek oldugundan onun dediğine inanmak istedim ama genede burda sormakta sakınca yoktur kanımca
    (başarıları 2001 IFBB Pro EB 20. place
    1999 Mr. Universe (NABA) 7. place
    1997 Mr. World (NABA) 4. place
    1997 Mr. Europe (NABA) 3. place
    1996 Mr. Universe (NABA) 4. place
    1996 Greek Championship (NABA) 1. place
    1995 Greek Championship (NABA) 1. place
    1995 Mr. World Man (NABA) 6. place
    1994 Greek Championship (IFBB) 1. place
    1993 Greek Championship (IFBB) 1. place
    1992 Jugoslavian Championship (overall) 1. place
    1991 IFBB Junior European Championship 2. place
    1991 Winner of the Cup of Jugoslavia (overall) )

falan ..

yardımcı olursanız sevinirim

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    http://translate.google.com.tr/tran...hey&hl=tr&safe=off&biw=1152&bih=773&prmd=ivns bu linke bakabilirsin yardımcı olacaktır.İçeriğindeki Malzemeler: "Hyper-Whey Protein Karışımı Whey protein konsantrasyonu, Whey protein, Whey Protein Isolate hidrolize), (Maltodekstrin, Flavours, Doğal Renk (kurkumin), Emülgatör (Soya Lesitin), Sweetner (Sucralose).
    Ayrıntı Görüntü

HYPER PEYNİRALTI SUYU PROTEİN 2,2 Kg (5 LB)
    (Nutrabolics)
    Birim ücreti (adet): 34,90 € (KDV dahil)

3. hailstorm

hailstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    fiyatı yalnış yazmışım evet 35 euro o 6 tane alım promosyonuymuş , ama genede optimum platinium ile arasındaki farkı pek göremedim, yani hocanın bunu tercih etme sebebi nedir? daha önce hiç duymamıştım bu markayı

4. NWA

NWA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acaba ürünü kullanıp denedin mi ? eğer yaptıysan artı ve eksilerini sölermisin ?

5. hailstorm

hailstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünün artısı tadı güzel karışımı güzel ve net bir kas kütle kazanımı sağlıyor
    eksi yönü ise benim hedeflerime karşılık vermeyen bi ürün, definasyon döneminde kullanılmasını önermem, ama bulk döneminde kullanılabilir, gayet prof. vücutcuların kullanabileceği bir ürün, etkisi gözle görülür dereceli.

6. NWA

NWA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü alirken tr de olmadıgını biliyordum ve bana adamın sölediği sadece protein oldugu için ne bcaa ne l-glutamine vs.. gibi ürünlerin olmadıgı bende aldım ve 1 haftadır kullaniyorum evet tadı güzel,bcaa ve glutamine de extradan aliyorum bu tozla bakalim nasıl bi etki yapicak cevabın için teşekürler

7. hailstorm

hailstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünü amerikadan aldıysan içinde avrupada yasak olan 1-2 madde var, gelişimi %5-10 arasında ekstra hızlandıran maddeler bunlar avrupada amerikada üretilen ürünü yasak , avrupada ayrı üretiliyor, zaten çoğu sporcu ürünü böyle, avrupa birliği çok sıkı tutuyor denetimi, tavsiyem kullanımını üzerinde yazdığından fazla almaman(maksimum 2-3 ölçek günde) çünkü sert bir ürün

8. zombi55

zombi55 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

ürün avrupada 2.5 kg fiyati 40 euro daha bugun aldim ama bilmiyorum etkisi nasil olacak

9. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    bende 4 aydır bu ürünü kullanıyorum, yanında bcaa, glutamin, arginin, creatine alıyorum. 4 ayda vücudumda gelişme oldu ama çok aşırı birsey yok, toplam 8 aydır bb yapıyorum.. keşke daha çok kullanan olsa da yorumlarını alabilsek

Sayfayı Paylaş