nox3 kullanımı hakkında..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve winnetou tarafından 3 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. winnetou

winnetou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nox3'ü tavsiye edilen şekliyle kullanırken hergün mü kullanmamız gerek yoksa sadece idman günleri mi? teşekkür ederim..

2. Arnold1975

Arnold1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hergün tabii ki. Yazıyor zaten kullanım şeklinde. Sabah boş mideye 3, öğlen yemeğinden önce yine boş mideye 3 adet şeklinde...

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
  4. Arnold1975

Arnold1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten etikili bir ürün. Suplementler içinde alabileceğin en iyi etkiyi NOX3 ile alabilirsin. Ben yaza planlıyorum..

5. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Nitrict Oxide gercekten super bir urun.... 1,5senedir kullaniyrm...ilk olarak USA da tanistim bu urunle...Bu urunu alacaksanız BLITZ alin arkadaslar diger kullandiginiz markaların birdaha yuzune bakmassınız bile...bosuna para harcadıgınızı anlayacaksınız.... BLITZ diorum baska bisey demiyorum....

6. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    blitzi nerden bulabiliriz?yurtdısındanmı getirtmek gerek?

7. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet USA da en cok satilan urunlerden...buralarda satanlarda var...100USD civari satiliyo...200adet var icinde...

8. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    nitric oxi. urunler hakkinda bodybuilding.com forumda okudugum yazilarda bir cok insan sperm uretim sorunundan bahsetmekte, ve insanlar bu urunu ciddi ciddi kullanip kulanmama konusunda kararsizlar...

9. sibeloskan

sibeloskan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kullanmaya devan eden ve kullanmış olan arkadaşlar yine bu ürün hakkında yorum ve görüşlerini yazarlarsa çok memnun oluruz teşekkürler.

10. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben Twinlab in likit N.O sunu , Muscletech in N.O ini ve VASO die bi markanın N.O sunu kullandim..Su anda Muscletech in PumpTech modelini kullaniyrm..Ole sperm azalmasi falan olmuyo arkadaslar bende olmadi daha dogrusu.

Simdi calisan kasa giden damarlar kendini kısar ve oraya daha fazla kan pompalanmasını engellemye calısır.Bunun sebebi tum organlarımıza esit kan dagılması icindir. Bu ilac yani NO damarlarin kısılmaması engelliyor ve antreman sırasında daha fazla şişiyor. Ancak yabanci forumlarda bi sureden sonra ilk baslarda kullanıldıgı kadar etkılı olmadıgı yazmakta yani ilacın ilk zamnalardaki gibi muthiş bir etki vermedigi yazmakta ki suan bende onu yasamaktayım..Brlki de dozu arttırmalıyım..

11. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar, ben de gasparinin superpump 250 yi kullandim, ilk kutu da mukemmel sonuclar aldim, calistigim her noktayi ozellikle pazu calismasin da muthis bir kasilma hissediyorsunuz, simdi ikinci kutu bitmek uzere, hic bir faydasi olmadigini dusunuyourum uzun kullanim icin, olan bizim 55 dolara oldu :p
    tek sefer kullanim icin mutlaka tavsiye ederim, gaz a gelip ikinciyi almayin sakin...

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar size yukarda nox ile ilgili bir link verdim hala buraya yazıyorsunuz

KİLİT VE ÇÖP

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş