nolvadexmi provironmu?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve trundirs tarafından 20 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    4-5 haftalık testosteron kürlerim esnasında ve bitiminde (30 gün)nolvadex kullanıyorum. nolvadex kendisi de hafif östrojen olduğu ve östrojeni kilitlediği için kandaki östrojeni sadece etkisiz hale getiriyor. benim buradaki amacım kemik yoğunluğunu korumak. östrojenin kemik yoğunluğu üstünde yoğun etkisi var. kür bitiminde de depot etkinin bitene kadar nolvadex kullanıyorum benim sorunum şudur. nolvadex karaciğere steroid olmadığı halde dokunuyor, sinüs trombozunu tetikliyor, mesane duvarını inceltiyor. provironda ise östrojen komple indirgeniyor daha aromatize yönü kuvvetli bir ilaç. peki bu indirgemenin kemik bilançosuna etkisi ne oluyor, bağışıklık sistemi üstüne etkisi ne oluyor? bunu bilmiyorum sorum şu siz kürlerinizde provironmu kullanıyorsunuz nolvadexmi kullanıyorsunuz? proviron ise neden proviron? :?:

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu konuyu panzehire birakiyorum :)

yanliz bana sorarsan, Nolvadex. kür sadece Testo degilmi ?

3. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    son yaptığım kür 9 günde bir 500 mg sustanon(normalde bunu sevmem ama ne yapalım en temiz bunu bulduk), 10gündebir primobolan depot 400mg, nolvadex ilkbir hafta10 mg hergün, ikinci hafta ve kür sonuna kadar hergün20mg... kür sonunda 7 gün 20 mg 15gün 10 mg 6gün 10mgnin yarısı.

4. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    :( :oops:

Sayfayı Paylaş