Nolur Yardım Edin Bu Kardeşinize :(((

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve XxXKingmanXxX tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. XxXKingmanXxX

XxXKingmanXxX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba...Sizlere özel bir derdimi anlatacağım bu konuda bana yardımcı olabilecek abilerim hatta eğer varsa ablalarım bana yardım edin lütfenn...Benim bi kız arkadaşım var...ancak aynı şehirlerde değiliz o Sivas'ta ben Gaziantep'teyim...Bu Yüzden yüzyüze görüşme şansımız yok :(...Ancak yazın oraya gideceğim o zaman yüzyüze görüşebileceğiz...Bizim ilişkimiz güzel gidiyordu...Sonra 1 hafta önce sevgilim bana sürekli aynı konuları konuşmaktan sıkıldım aşkım dedi haklıydı da sürekli aynı konuları konuşup tekrar tekrar aynı mesajları atıyorduk :(....Ve tam bu sorunu halletmeye başladık derken dün çok kötü bişey oldu :'(...Sevgilim bana bi süre konuşmayalım dedi :(....Nedenini sordum sordum...Berk(kardeşi oluyor) anneme sürekli onla konuşuyor annem durumu anlıycak hem de ders çalışmam lazım dedi (Bu arada ikimiz de lise 2.sınıf öğrencisiyiz)...Aşkım olmaz yapamam dayanamam dedim...Öyle olması gerekiyo dedi...BEni sevmeye devam edersen zamanı gelince daha güzel başlarız dedi :'(... (Bu süre ne kadar dedim...^3-4 ay dedi...yazılılar bitip de karne alana kadar görüşmeyelim dedi...İnanın bu bir ayrılık mı diye bu konyu konuşurken 3 defa sordum ayrılık değil senide seviyorum dedi...Sadece telefon yoluyla görüşebiliyorduk biz...Telefonlar bende olmayacak ne annemi ne babamı arama beni kaybedersin benim telefonumda bundan sonra berkte olacak ne mesaj ne de arama yapma sakın arama dedi...Bu arada babası bu olaydan 1 hafta önce kıza telefon kullanma demişti hatta hattını bile almaya kalktı telefonu son 1 haftadır gizli kullanıyordu...Ben bi tarih söylemesi için çok ısrar ettim...Sonunda 5 Haziran tarihinde anlaştık...Geleceğine benim üzerime yemin etti...Ve artık o tarihe kadar görüşemeyeceğiz,görümeyeceğiz...Bu konuda ne yapmam gerek...? Telefon hariç aynı şehirlerde olmadığımız için görüşemiyoruz da :(...Sizce bu öyle olması gerekiyor derken neyi kastetmeye çalışıyor...?Bu bir ayrılık değil bu süre içerisinde asla kimseyle çıkmıycam dedi :(...Beni sevdiğini ve sorunun ben olmadığımı söyledi... Ve 5 haziranda geleceğine dair benim üzerime yemin etti...Ayrılık değil diyor sizce doğrumu...?Sizce Bu kız geri gelir mi...? Benim üzerime ettiği yemini tutarak 5 haziranda tekrar gelirmi...????

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sevse Zaten Böyle Bişey Demezdi Sevenin Gözü APTALCA Bi Şekilde Hiçbişey Görmez. Kızı Unutmaya Bak Aşk Yaradan Dışında Kula Olunca İnsandan Çok Şeyini Alıp Götürüyor Daha Ergenlik Çağındasın Bu Tip Şeylerle Kendini Üzüp Helak Etme Okuluna Bak Sporuna Bak Kısaca Mutlu Olmaya Bak O Senden Uzak Durupta Üzülmeyecekse Sen Neden Üzülesin? Hadi Üzüldün Diyelim Bu Sana Ne Kazandıracak? Mantığını Kullan ve Salla Gitsin Etrafta Bi Sürü Kız Var Biri Olmazsa Diğeri Olur Kendini Yıpratmanın Hiç Lüzumu Yok ;)

arjun_srk bunu beğendi.
  3. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Öncelikle ilişkinize saygı duyuyorum, konustuğunuz konular hep aynı olmakla beraber, bayan farklı şeyler konusmak istemiş, sanırım sizde durumu anlamamışsınız, ama bu konuda iyi etmişsiniz, saygı önceliktir, neyse efendim, bu ilişkilerde, kısa veya uzun dönemli mesafeler, geri dönüşlerde eskisi gibi olmuyor malesef. eminimki 5 ay sonra siz aramayacaksınız o şahısı, zaten bu uzun zaman diliminde eminimki çok şey değişicek. bu süreçte zaten direk ayrılma taleplerini göz ardı etmeyiniz. çünkü kibarca beni arama demiş, sizin bu durumunuzda elinde olduğu için, kullanır diye düşünüyorum. insanlar şöyledir, hep birini elde etmek için uğraşır elde eder, ve elde ettiğinin kıymetini bilmez neden çünkü hep elinde onu bırakmayacağını düşünür, öyle hareket ederler, sonuc itibari ile ayrılır, şahıs ve bakmıski elindekindende olmus,yani kayıp ediceksin kıymet bilesin, şahsi fikrim, derslerine odaklan eminimki kaliteli ve istediğin iyi şeyler olucaktır ileriki yıllarda, şuanda ayrılık bitmiş birşey bayan geri dönsse canı sıkıldığı için geri dönecektir, umut bekleme sevgi bekleme siz hiç birşey beklemeyin. çünkü size bunu vermeyecektir. yemine gelince, artık normal şartlarda yalan söyleyen insanlar çok yemini bu kadar kimse düşünmez, tabi karakterli sağlam biri ise, düşünür, ama kardeşim benim üzgünüm bunu söylemekten ama malesef geri dönmeyecektir, geri dönse bile sıkıldığından, asla ve asla hiç birşeyi hiçbirzaman iyi kötü unutma, VE ASLA VE ASLA "KALBİN MANTIĞININ ÖNÜNE GEÇMESİNE İZİN VERME,

Son düzenleme: 26 Şubat 2012
  4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kızın arkadaşlarıyla iletişim kur onlardan bilgi almaya çalışabilirsin..

5. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Üzülmeye değmez bikere şunu kafanıza sokun en saçma gelen konu herkez için söylüyorum istiyen istediği gibi anlıyabilir aşk mevzusu bilinçli insana zarar vermez ders konusunda dersinizi çalıştıktan sonra okulda de dersinizi dinledikten sonra geriye kalan bütün gün sizin istersen 10 saat konuş ama ders çalışırken ve dinlerken iki tarafta bir birine bilinçli mantıklı bakarsa olaya hiç sıkıntı olmaz 2-3 saat yada neyse o süreler arasında konuşmayın o dediğimiz yaşlar da eskiler aile geçindiriyordu biraz olgun olun kastım sen değilsin arkadaşım genel olarak yazdım
    Siz ailenizlede budurumu paylaşın işte belirli saatler arasında telefonumla ve başka şeylerle ilgilenmiyeceğim diyin onlarda size güvenir sonuçta evlatlarısınız kolaylık sağlarlar ama güvenlerini sarsıcak birşey yapmayın ozaman rahat rahat telefon , bilgisayar vb şeyleri kullanabilirsiniz :)

6. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    tey allam dalgamı gecıon 15 16 yasında ne bu oğlum

PointFlex ve Cattleya bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ayrı şehirlerde olmanız maalesef kötü bir durum uzaktan uzağa yaşanan birliktelik genelde çok uzun süreli olmuyor insanın farklı konular konuşması için çok sosyal olması gerekli lise hayatı genelde okul ders arkadaşlarla muhabbet öyle gelir geçer bir süre sonra konuşulacak bir şey kalmaz lise çağlarında aşık olduğunu sanarsın bu herkese oluyordur asla unutamam dersin onsuz yaşayamam dersin ama lise bitince geriye bakında sadece gülümsersin senin şimdi daha önemli işlerin var ders çalışmak okulunu iyi bir derecede bitirmek iyi bir üniversitede eğitim almak iyi bir işe sahip olmak gibi elbette ara sıra kızlarla çık tabi ama öyle üzülmeye bağlanmaya stres yapmana gerek yok

Son düzenleme: 27 Şubat 2012
  8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    farklı sehırlerde ask olmaz baskasını bulcaktır sende bul takılmana bak

9. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    O yaşta aşk meşk, aşkın yaşı yoktur cartı curtu felan filan, adam gibi dersinize bakın, sen bakmayacaksan, bırak o akıllınmış kafasına dank etmiş demekki engelleme o yanlış yollarla uğraşmasın. Senin o yaşta kızın olsa, tüm dikkatini derslerine vereceği dönemde taaa başka şehirlerden başka birileriyle görüşse, sen kafasını koparmaz mısın? Çekip kenara, otur adam gibi dersine bak demez misin?

antisteroid, Zerk, Pulbiber072 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş