nolur bi yardımcı olun!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve devilemre tarafından 29 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar ben 1.5 aydır vg yapıyorum 4 kilo aldım 19 yaşındayım 185 boyum var 60 kiloyum

benim sıkıntım beslenme zamanları

antremandan 2 saat önce 1 tabak pirinç lapası yiyorum antremandan 10 15 dk öncede 1 tane muz yiyorum antremana başlıyorum

antremandan 20 dk sonrada 2 yumurta beyazı 100 gr lor peyniri ve bir kase (büyük kase) yulaf ezmesi süt karışımı tüketiyorum

bunların zamanları ne derece doğru bilmiyorum özellikle antremandan sonra yediklerimi ne kdr süre sonra yemeliyim ayrıca karbonhidrat tozu almayı planlıyorum

öğrenci adamım ygs lys ye hazırlanıyorum günde kendime 1.5 2 saat ayrıyorum spor için

birde karbonhidrat tozu kullanmalımıyım sizce kullanmalıysam hangisin almalıyım fiyatları konusundada beni bilgilendirirseniz çok makbule geçer

bench_Obench_Obench_Obench_Obench_Obench_Obench_O

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Karbonhidrat tozu nedir bilemedim :D o Protein Tozu olmasın :) karbonhidrat için pirinç lapası en saf karbonhidratlardan benim için o yeterli toz felan girme :D protein içinde tavuk/lor/yumurta gün içinde yeme şansın varsa protein tozunada gerek yok.Bence muzuda 2 saat önceden almanda yarar var ama antremana 30 dk kala kafein olarak türk kahvesi alınabilir tabi hep aynı gün aynı saatte felan alma kafeinin uyandırıcı etkisi bitiyor öyle.Antreman sonrası lor peyniri ve yumurta beyazı güzel yulaf yerine az bir miktar tavuk yeme şansın varsa daha iyi olur.Yanlız antremandan 1,5 saat sonra beslen.

devilemre bunu beğendi.
  3. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    teşekkür ederim değerli yorumların için

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş