Nolur acil yardim !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nofear tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    yalvarırım bana yardımcı olun 16 yaşındayım 1.75 boyunda 79 kiloyum biliyorum kilom fazla ve aşırı derecede kas düşkünüyüm bu kiloyu verip bende kaslı bir vücuda sahip olmak istiyorum evde yay dumbell strest topu ve kapıya monte edilebilen bi barfiks aracı var benim nasıl çalışmamı önerirsiniz bir body salonuna yazılmayı düşünüyorum fakat vücut çalışırsan boyun uzamaz dediler bu ne kadar doğrudur güzel bir vücudum olacaksa boyum da kısa oluversin :mad:kilo vermek için illaki diyet mi yapmam lazım diyet yaparsam kaslarım belirgin olur mu?

2. askndnz

askndnz Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    CEVAP1 Evde Vucut gelistirirsin fakat salonda yapacağın kadar hiç bizaman etkili olamaz
    CEVAP2 BOYUN uzamasını engelleyen hareketler var onları çalışmassın ÖRN(ENSEYE press)
    CEVAP3 KILO vermek için yediklerini seçmen lazım örneğin 3 beyaz(tuz,şeker,un) uzak duracaksın asitli içecek tüketmiyceksin gibi.
    CEVAP4 Boyun bence normal 1.75 iyi bir boy ama dediğim gibi salona gittiginde hocana sorarsın boyumun uzamasını engelliycek hareketlere girmek istemiyorum dersin oda sana o hareketleri vermez bukadar basit ;)

bol şanslar!
    Kolay Gelsin

nofear bunu beğendi.
  3. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    boyun normal diyosun ama arkadaşları bi görsen cüce gibi kalıyorum milletin boyu nasıl 1.80 den aşağı değil hayret ediyorum :confused:

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş