Nockeee Yag Yakim Günlügü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve nockeee tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hem kendi yag yakimimi daha iyi takip edebilmek hem de baskalarinin yararlanabilmesi acisindan yag yakim günlügü tutmaya karar verdim. Diyete 18.04.2012 de basladim, baslangic kilom 85 ve bel cevrem 110 cm civariydi. Su anda 70 kiloyum ve belim 86 cm. Calipper'la ölcebildigim kadariyla su anki yag oranim %17-18 civari. Hedefim 60 kilo civari olabilmek, daha dogrusu %8-10 yag oranina sahip olmak. Boyum 167 cm. Amacim hizli kilo vererek kas kaybi ve vücuda zarar vermekten cok, aylik 3-4 kilo olacak sekilde yag yakmak.

Diyet Listem:

Kahvalti:

2 tam yumurta
    2 domates
    1 salatalik
    5 zeytin
    1 dilim kepekli ekmek
    30 gr light sürme peynir(%0,2 yagli)

Kahvalti-Ögle arasi:

1 adet yesil elma
    5-6 yarim ceviz ici
    200 gr light peynir(100gr.'da 13,5 gr. protein, 1 gr. karbo, 0,8 gr. yag)

Ögle Yemegi:

100 gr. kepekli makarna
    250 gr. yagsiz yogurt(%0,1 yagli)
    10 gr. %70-85 kakaolu bitter cikolata

Ögle-Aksam arasi:

1 adet greyfurt
    200 gr light peynir(100gr.'da 13,5 gr. protein, 1 gr. karbo, 0,8 gr. yag)
    ya da 250 gr. yagsiz yogurt(%0,1 yagli)

Aksam Yemegi:

200 gr. tavuk gögsü ya da dana biftek
    Salata ya da 2-3 tane izgarada domates

Toplam 1650-1750 kalori, 165 gr. Protein, 150 gr. Karbo ve 45 gr. Yag iceriyor. Cikolata ne alaka derseniz, bence cikolata tatli krizini engelleyip diyete sabit kalma acisindan son derece önemli.

Bu diyetin yaninda haftalik 3 gün olmak üzere agirlik+cardio calistim. Cardioyu agirlik antremanindan sonra ve kas kaybi olmamasi icin de 20-30 dakika orta tempoda yaptim.

Haftalik olarak yeni verilerimi yazmaya calisicam.

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hocam göguste nekadar incelme oldu bende sankı gögusten erimiyor gibi cok az gitti 50, gunde

3. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Gögüsü cok siklikla ölcmedim ve basladigimda tam olarak kacti hatirlamiyorum. Bugün 96 ölctüm ama eskisine göre hem agirlik calistigimdan dolayi hem diyetin etkisiyle gözle görülür bir fark var. Yalniz 85 kiloyken de gögüslerim cok asiri yagli degildi.

4. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    gögüs olarak ne çalısıyorsun dambıl alıcamda ben kaç kiloluklar iyi olur cardio olarak yüzmeyapıyorumm,gögusler çok rahatsızediypr göbekte gerçi olede

5. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antreman-programi-t58140.html?t=58140

Agirlik antremanim bu, bacak icin 2 hareket daha ekledim sadece. Agirlik antremanindan sonra da 20-30 dakika cardio yapiyorum. Sadece dumble ile calisacaksan forumda vardi sabit basliklarda evde calismak icin, onu yapabilirsin. Dumble seti alman yada agirlik takip cikarabildigin bir dumble alman daha iyi, cünkü bazi hareketler icin atiyorum 8 kilo cok iken, baska bir hareket icin az olabilir.

Son düzenleme: 1 Eylül 2012
  6. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    kardeş peki göguste erime yaparmı sonra daha beter göruntu olmaz demii,yoksa sipariş etcem 15 kglikcıkarıp takılan set

7. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Salonda hocalarin dedigi 3*15 seklinde calisilinca calisilan bölgede yag yakiliyormus. Ne kadar dogru bilemem, ama en kötü kasi calistirirsin ve bu sayede gögüslerin sekle girer. Diyet ve kardiyo ile de yag yakarsin zamanla hepsini düzgün yaparsan elbetteki düzelir, niye düzelmesin ki.

8. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    valla bazıları dior yağın ustune kas falan sonra hiçyakamassın falan anlamadım neseben siparişi verem dedıgın şekilde hergun çalısam

9. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Su anki kilom 69, bel cevrem yarim santim falan incelmis duruyor. Gecen hafta cuma gününden itibaren, antremandan önce ve hemen sonra olmak üzere BCAA kullanmaya basladim. Bugünden itibaren de günde kahvaltidan sonra 1'er adet balik yagi ve multivitamin tablet kullanicam.

10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Balık yağını artırıp 2-3 tablet kullansan daha iyi olur maddi durumun varsa

nockeee bunu beğendi.
  11. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Balik yagi ve multivitamin günlük alimini daha salondaki hocama ve doktora da sorcam, ona göre bir ayarlama yapabilirim.

Sayfayı Paylaş