No Kız No Pain !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Neo tarafından 22 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    No Kız No Pain

nedir bu kızlardan çektiğimiz valla

onlar olmadanda olmuyor

napıcağımızı şaşırıyoruz

ben bir süredir bi ilişki içinde değildim kafam çok rahat ama huzursuzda nedir bu ya :roll: :cry:

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    no woman no cry gıbı bı sey bu.

Yasın kac bılmıyorum ama kızlara ne kadar cok onem verır kendını ne kadar kasarsan o kadar zorlanırsın, umursamadıgın
    surece ısler hep daha kolay olur, ısın kotusu kızlar bır yolunu bulup kendılerını once umursatır sonrada darbeyı vururlar.

3. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    yaşım 21 aynen dediğingibi valla

ilişki istemezsin kızlar seni bulur istersin tam ters darbe

hayatta herşey böle zıtmı kaçan kovalanırmı? tecrübe isteyen şeyler

bende o yok işte!!

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Valla ben boyle uzunsurelı bır macera yasadım, kız allahıcın cok guzeldı, ama bende yasımı almıs olmanın tecrubesıyle
    ve yedek olarak dusundugum ıcın hıc onemsemıyordum, kendımı zorlayıp ekstra bı ıncelık yapmıyordum ve sureklı
    alan taraftım, gel zaman gıt zaman bu kız once benı kendıne asık ettı,bırıncı sıraya yukseldı, ıyıce zayıflattı ve ben onu daha cok onemsedıkce de
    sankı eskı gunlerın ıntıkamını alırcasına tepeme cıktı ve en ıhtıyacım oldugu zaman tak dıye bıraktı.

Bu tur durumlarda cıvı cıvıyı soker prensıbını devreye sokmak lazım, bır ask acısını en kolay hemen bulunan yenı bır ask
    yokeder.

5. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    çok iyi bir örnek gerçekten bu işler böle yürüyor

2 sene önce yüzüne bile bakmadığım kız arkadaşım (bana aşıktı :D ) msn adresimi buldu beni kendine iyice yaklaştırdıktan sonra terketti zamanında ona hiç yüz vermemiştim ama sonradan bir güzelleşmiş bir güzelleşmiş :D olan oldu anlıyacağın kız tekmeyi vurdu son hamleyi yaptı ve intikamını aldı ama öyle gerçekçiydi ki sanki gerçek bi aşk yaşamıştık

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bob Marley'in şarkısını kastediyorsan bir düzeltmede bulunmak istiyorum :D Çünkü genelde yanlış bilinir. Şarkıyı dinlerseniz söylenişi "no woman, no cry", yani "hayır kadınım, hayır ağlama" gibi. Yani Bob Marley'in kadınlarla bir alıp veremediği yok. Şarkıdada adı geçen Trench Town'da(Kingston, Jameika) fakirlik içinde geçen hayatı onu depresyona sokmuş ve bu şarkıyı yazmasını sağlamıştır. Trench Town diye ayrı bir şarkısıda vardır.

Konuya dönersekte bayanlar içinde tam tersi geçerlidir, o yüzden yapacak pek bir şey yok, düzen böyle ;)

7. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    saol bende yanlıs bılıyordum, ogrenmıs oldum bu vesıleyle,gungecmesın kı burada yenı bı seyler ogrenmeyelım dostlar :p

8. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yaş ilerlerikce kadınlar konusunda daha şanslı oluyoruz arkadaşlar bu açık
    yani karşıcinsin hareketlerini ve dawranışlarını konuşmalarını neden sonuç ilişkilerini az cok bi kalıba oturtabiliyoruz

bi süre sonra sen hiç bişey yapmasanda kadınlar sana geliyor çünkü türkiye şartlarında kadınlar kendilerine bi erkek
    bulmanın olası en iyi gelecek olduğunun farkına varıyorlar ve bilinç altlarında kendini bi erkegin kollarına atma içgüdüsüyle savaşıyorlar (ewlilik isteğinden bahsediyorum)

bu durumdaki bi kadınla aynı yaşda olan bi erkekse o dönemde hayatını bi düzene oturtmuş muhtemelen çalışdığı için belli bi varlık seviyesine ve yaşam standartına ulaşmış oluyor yani hayatında bi kadın olmadanda gayet güzel kendini idare edebilicek ve kendine yetebilen bi durumda oluyor

işte bunun farkında olup kendine kurulan ewlilik tuzaklarını kendiniz için kullanabilrsiniz
    bi süre sonra "ciddi bi ilişkim yok" ve "seni tanıdığıma memnun oldum" fawori sözleriniz olucak :D

9. alp

alp Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah hepimize bir kalp vermiş..Herşeyi yapan bu kalp!hisseden ve ettirren..Bazen çok istediğim ve soylendiğim oluyor Allahım bu kalp ne için!!!ACI ICIN MI?cok acı cekıyorsunuz bır yerinizin kesilmesi gibi degil sizinde bildiginiz gibi..askın dna sını daha kimse çözemedi ve bu çozulmezde KIZLAR ıse herzaman matematikteki bilinmeyen X ve Y gibi olacaklardır unutmayın bunu..aşk çozulmez yaşanır..

10. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bocam bu ulusal yanlşlıga bir darbe basıyorum :) no woman no cry "kadın yok aglamak yok" anlamında degil aslında sarkının geneline bakarsak söz hayır kadın hayır aglama hani kadın aglama lütfen sil o göz yaşlarını :) gibi bişey ama neyse bizim işimize gelir

No Woman Yes Huzur!

11. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ya master yazdığın olayın aynısı benim başımdan geçti,güzel bi manitam vardı ama ben umursamıyordum çünkü oldumu birkaçtane oluo kız kızı cekio e tabi olmadımıda hiç olmuo neyse aynen masterın dediği gibi umrumda diil ama kız zamanla beni kendine aşık etmeyi başardı ve herşey cok güzel derken eski günlerin acısını almak için sanki tekmeyi yedik ondan sonrada istediğin kadar koş peşinden umrunda bile diil 1 senemi yedi kahretti beni sonra çook pişman oldum ama neye yarar :(

12. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    sen bu sayfayı okudunmu acaba daha üye olalı 12 gün olmuş ve 105 mesaj atmışsın bu forumu birazda az okumana bağlanabilirmi.3-4 mesaj yukarı bakarsan göreceksin sarc4stic in bu konuya değindiğini..( mod arkadaslar kusura bakmayın bu aralar mesaj kirliliği çok oluyor uyarmak istedim )

13. erguvan

erguvan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wallahi ben hiç aşık olmadım vede bana çok saçma gelio aşk sözüm meclisten dışarı arkadaşlar lütfen alınmayın dediklerime ben böle biriyim

14. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Erguvan,işallah birgün aşık olursunda görürsün o zamanda aşık olmadan yaşamak ne kadar saçmaymış onu anlarsın...

15. erguvan

erguvan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bi denemk lazım bu aşkı ama güzel bi kız olursa samimi olursa neden olmasın abi senin bu cvbın üstüne beni kimse durduramaz ortada kız bırakmayacam :badgrin:

16. jocoko

jocoko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turızm
    Yer:
    Antalya-merkez
    ya abilerim sevgili kardeşlerim bende ne yapıcamı bilmiyorum 5 senelik bi iliskiye son verdim kafam sürekli onda olmuyor o olmadan ya şimdide izmire gidicek üniye benimde askerlik geliyor eger böle bi durumunuz var ise siz kacın bırakın o kovalasın artık bu benim için cok gec kacan hep kovalanırmıs ya... bol saglıklı günler hepinize :cry: :cry: :cry:

17. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    geçmiş olsun kardeş olur öle takma kafaya

hem askerdeyken kız arkın olmaması büyük bi awantaj kafan rahat olur daha iyi

18. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ahhhhh ah

ya birde bana sor çoook sevdiğim bir sevgilim vardı benı terk etmıştı.Şimdi başkası ile evlendim mutlumuyum HAYIR

19. jocoko

jocoko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turızm
    Yer:
    Antalya-merkez
    allah razı olsun abilerim eminim askerde kafam rahat olur allah hepimize hayırlı kısmetler nasip etsinnnn :)

20. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ya benimde başımda öle bi dert war hayatımda hiçbi kıza aşık olmamıştım geçen hafta okullar açıldıya bi kız gördüm ilk görüşte aşk dedikleri bu olsa gerek kıza ilanı aşk yaptım kızın sevgilisi çıktı napacam bilmiom yardım ltfn çaresiz durumdayım

Sayfayı Paylaş