no! fazla degılmı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozzers tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaslar bazı formlarda ve buradaki
    bolumlerde bır sey dıkkatımı cektı

nitrix ve no xplode alımı ıkısı aynı tarz urunler ama ıcerıklerı bıraz farklı ama beraber kullanımı favori omus durumda

zaten kendılerıde bunu tavsıye edıyor !!

sabah ac karnına nitrix ( 3 tab. )oglen yemekten once ve aksam yemekten once yada bu yemeklerden 1,5 yada iki saat sonrada olabılır
    ama yıne aynı gun ıcınde anteramandan önce no xplode ? !!

bu bana bıraz fazla geldı bır arkadasımızım yazısında gunluk 6 veya 9 gr cıkılabılır dıye okumustum
    ama sızce bu kullanım ılerde sorun cıkartırmı

düşüncelerınızı paylasırsanız sewınırım

teşekkürler..

2. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    senin soruna cevap veremiycem ama bir görüşümü belirtmek istiyorum. bence genel olarak supplement kullanımı abartılıyor. supplementlerin yardımı olmadan spor yapılamayacağı düşünülüyor sanırım..

3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    ben 2 3 ay once bsn kombınesı yapmıstım. nıtrıx gunde 9 tablet ve antrenmandan once noxplode 1, sonraları 2 olcek. valla karacıgerı yordugu kesın. cunku bazı gunler kendımı bı tuhaf yorgun ve bezgın hıssedıyordum gecelerı. ama pump etkısı cıdden cok ıyıydı. hatta urunler bıttıkten sonra 1 ay zor dayanıp gıdıp nanox9 aldım ama aynı etkıyı goremedım.

ozzers bunu beğendi.
  4. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ewet haklısın ama bı yere kadar dogal ki bu spor ıcın pek gecerlı sayılmaz
    bende bu spora baslamadan once kafamda bır suru dusunce vardı

proteın creatın bıde amıno asıt ooof bomba :)

ama tabıkı ole degıl bu sporun ıcıne gırdıgın zaman ve kendını tanımaya basladıgın zaman anlıyorsunkı her seyın zamanı var

onemlı olan vucudunu tanıman !!
    ama bana sorarsan suplementlerın bazıları olmazsa olmaz :)

neyse konuyu dagıtmayalım :)

5. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Nitrix günlük kullanılan bir suplement özelliği damarları açıyor ve daha çok kan pompalanmasını sağlıyor.No-xplode ise no içeriği olmasıyla beraber antremanda enerji ve bence en önemlisi konsantrasyon sağlıyor.Ben bu 2 ürünü hem tek tek hem kombine hemde cellmass la beraber kullandım.Aslında bende ilk başta senin gibi düşünmüştüm ama no-xplode ile nitrix beraber alınınca gerçekten daha çok enerji daha çok güç ve antremanda şişkinlik oluyor yani sadece no-xplode alındığızamanki halinden minumum 2 kat daha etkisi fark ediliyor.Her hangi bir yan etki sivilce,baş dönmesi vs. bir yan etkide olmamıştı.

ozzers bunu beğendi.
  6. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    peki anteraman gunu toplam no alımımız ne oluyor ?

7. anibal

anibal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar NO kullanmaya başladım,kutunun üzerinde don't shake yazıyor, bu önemli bir ayrıntı mı ve sebebini bilen biri neden olduğunu açıklarsa sevinirim(baya merak ettim.) Ayrıca bugun ilk günümde 1 scoop aldım placebo etkisinden başka pek bir etki olmadı kullananlar kullanım konusunda tavsiye verebilir mi? Teşekkürler

8. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Karıştırmayın diyor, çünkü kapalı kutuyu patlatma etkisi var :) kaşıkla karıştırabilirsin tabi...

9. kingofadana

kingofadana Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bana da biraz supplement kullanimi abartiliyor gibi geliyor cunku bir cok supplement sindirildiginde bir digeriine donusuyor ve vucutta fazla miktar olabilir bence. Mesela ben Arginin kullaniyorum arginin de vucutta Nitrik oksit uretimine destek oluyor ya da yol aciyor tam emin degilim natural precursor of Nitric Oxide yazıyor. Ya da protein tozu kullaninca diger aminoasitlere donusuyor gibi gibi.

Sayfayı Paylaş