NO Ürünleri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve khephnes tarafından 17 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    selamlar,

birkaç gün önce de aslında benzer sayılabilecek bir konu açmıştım (kreatin ve no ürünleri gibi) fakat bu konuda no ürünlerinin en verimli kullanım dönemine dair sormak istediğim birkaç şey var.

henüz altı aylık bir sporcu olmama rağmen yazın gelmesiyle birlikte bb'ye yönelik isteğimde açıkça bir düşüş var. antrenmana gidesim gelmiyor. gittiğim zaman, bitse de gitsek kafasında bir an önce antrenmanı tüketesim geliyor. dolayısıyla, bir motive edici bir preworkout ürününe ihtiyacım var şu ara.

biliyorum, pek çok kişi no ürünlerinin altı aylık bir sporcu için verimli olmayabileceğini söylemişti/söyleyecek. fakat içerisinde bulunduğum durumda dahi kullanılırsa etkisini hissetmez miyim acaba? etkilerini okuduğum kadarıyla tam da içerisinde bulunduğum mevsim bağlantılı isteksizlik sebebiyle kullanımı ideal gibi görünüyor.

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    isteksizligin herkeste mevsim dolayısı ile var.bence kreatin al , no dan bi etki alacagını dusunmuyorum no icin hakkaten vücudun kaslı olması gerek yani 36 37 koldan degil 40 42 koldan yada saglam kütlelerden bahsediyorum aldıgın verim daha iyi olur .)

khephnes bunu beğendi.
  3. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Citrulline malate yada Beta alanine şu an için antrenman isteğini performansını arttırarak isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır

bunları TR de saf halde tedarik edemezsen son olarak creatin de seçebilirsin.

isteksizlik yaz aylarıyla gelen genel bir durum. antrenman programının şiddetini yaz gelmesiyle düşürmek gerekli..

FedoR, spine ve khephnes bunu beğendi.
  4. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    antrenman programımda değişikliğe gidicem zaten birkaç hafta içerisinde, günde tek bölge, dolayısıyla kısa ve sert idmanlar şeklinde bir değişiklik daha iyi olur diye düşündüm.

yorumlarınız için teşekkür ederim. başka fikirlere de açığım elbette. :)

---------- Post added at 12:08 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

@dominic

universal marka beta alanine'yi internet üzerinden satın alabilirim. kreatin değil de neden öncelikli olarak beta alanine tavsiye ettiğini açıklayabilir misin?

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Basit bir pre-workout ürünü belki olabilir USPlabs Jack3d deneyebilirsin.

spine ve khephnes bunu beğendi.
  6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    birkaç dakika önce optimum whey 2,3 kg ve creatine 300gr siparişi verdim, yorumlar için teşekkür ederim herkese.

@beachboy,
    jack3d'i ben de düşündüm fakat bsn no-xplode henüz bana önerilmediği için onu da aynı kategoride değerlendirip elemiştim. fakat bir miktar param daha kaldı. eğer verimli olacaksa onu da alabilirim, ancak jack3d içerisinde zaten kreatin monohidrat barındırıyor, birlikte kullanımı olur mu? ne dersin?

7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

BeachBoy bu ürün mü basit pre-workout bir yanlışın var, yasaklı maddeler listesinde Jack3d ,zaten bu sebepten tarım bakanlığı onaylamıyor artık,artık dedğim de 1 yılı aşgın süre, türkiye de kaçak hariç bulunamıyacak bir ürün...

Dexter_Morgan ve khephnes bunu beğendi.
  8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İçindeki dimethylhexaneamine maddesi yüzünden yasaklanmıştı doğrudur. Olay WADA nın bu maddeyi yasaklı listesine almasından kaynaklanıyor. İçeriği genelde basit birkaç aminoasitten oluşan bir ürün. Bence çekinilecek bir durum yok fakat tercih meselesi tabi .

spine bunu beğendi.
  9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    çekinilecek bir durum olup olmayacağı,kullanıma bağlı bir durum,fakat benim gibi performans artışı sağlayamayıp 3 ölçeğe çıktınız zaman, nabızda problemler baş gösteriyor,içeriğinde hangi maddeden ne kadar var kimse bilmiyor,haklısın basit birkaç amino asit var,zaten pre-workoutların geneli aşşağı yukarı aynı içeriğe sahip, ama çok daha basit ürünler var piyasada, "dominic"'in önerisi sanırım en mantıklısı.

10. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    vpx shotgun al gör bak nasıl idman atıyorsun eve gelesin gelmez

FedoR, spine ve khephnes bunu beğendi.
  11. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    khephnes@

creatine antrenman performansı üzerine etkisi olsa da, daha çok son tekrarlarda faydasını görebileceğin bir ürün.

beta alanine ise, daha enerjik antrenman çıkarmak için daha uygun dur.
    kaslardaki karnosin seviyesini yukseltir, laktik asitle gelen, kas yorgunluğu düşürür
    3-4 hafta kullanımda faydası optımum düzeyde görülür.

FedoR, spine, speedtouch ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş