nizamicedit # YAĞ YAKIM GÜNLÜĞÜ

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nizamicedit tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. İlk olarak eskiden açmış olduğum yağ yakım günlüğümü bulamadım.Açıkcası oraya devam edecektim fakat dediğim gibi o günlüğümü bulamadım. Mod arkadaşlardan özür diliyorum.

Kilom : 62 , Bel çevrem : 75, Boyum 1.78. Yaşım 15

- Acelem yok. Yavaş yavaş sindire sindire kilo vermeyi planlıyorum :) Hedefim şuanda 58 kilo.

Yarından itibaren uygulayacağım programım:
    14.01.2013 : [ bugün ton balık almaya gidemedim normalde sabahları tonbalığı yerim. ]
    - 2 Çorba kaşığı etilifalif - 3 yumurta [2 beyaz-1 tam ] - Etilifalif i yemek için 150 ml süt
    3 Yumurta [ 2 beyaz : 40 Kalori - 1 Tam = 100 Kalori ] = 140 Kalori -- 150 ML Süt = 150 Kalori - Etilifalif : 200-300 kalori
    Toplam: 600 Kalori

---

Ara öğün : 5 Adet fındık : 50 Kalori

---

Öğlen: 250 Gram tavuk haşlama [ Öğlenleri tavuk beni gerçekten çok doyuruyor. Daha fazla birşey tüketemiyorum. ] = 300 Kalori

---

Akşam: 250 Gram haşlanmış tavuk göğsü: 300 Kalori - 200 Gr yoğurt: 200 Kalori Toplam : 500 Kalori [ tavuk ve yoğurdu aynı anda tüketmenin tavsiye edilmediğini biliyorum, fakat tavuk tek başına yenmiyor salataylada tadını beğenmiyorum malesef..

2. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Programımı değiştirdim ve aşşağıdaki programımı uyguladım:

Sabah :
    50 Gr yulaf ezmesi : 175 Kalori : 30 Gr Karbonhidrat - 6 Gr Protein - 3.5 Gr Yağ
    2 Tam yumurta : 150 Kalori : 0 Gr Karbonhidrat - 14 Gr Protein - 10 Gr Yağ
    1 Bardak Yeşilçay : 0 Kalori : 0 Gr Karbonhidrat - 0 Gr Protein - 0 Gr Yağ
    Toplam: 375 Kalori : 29 Gr Karbonhidrat - 22 Gr Protein - 14 Gr Yağ
    ----------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

Öğle:

200 Gr Tavuk göğsü : 230 Kalori : 0 Gr Karbonhidrat - 48 Gr Protein - 2 Gr Yağ
    1 Kutu Ayran: 80 Kalori : 6 Gr Karbonhidrat - 4 Gr Protein - 5 Gr Yağ
    Toplam: 310 Kalori : 6 Gr Karbonhidrat - 52 Gr Protein - 7 Gr Yağ

Akşam:

250 Gr Tavuk göğsü: 300 Kalori : 0 Gr Karbonhidrat - 60 Gr Protein - 3 Gr Yağ
    200 Gr Yoğurt : 170 Kalori : 14 Gr Karbonhidrat - 10 Gr Protein - 8 Gr Yağ
    Toplam: 470 Kalori - 14 Gr Karbonhidrat - 70 Gr Protein - 11 Gr Yağ
    Atıştırmalık:
    1 Adet Elma: 12 Gr Karbonhidrat - 0 Gr Protein - 0 Gr Yağ
    GENEL TAHMİN:

1230 Kalori - 63 Gr Karbonhidrat - 144 Gr Protein - 32 Gr Yağ

Son düzenleme: 14 Ocak 2013
  3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    vücut yag oranin ne kadar? kilon ve boyuna baktigimda ne kadar yag olabilirku sende

4. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Zaten benimde anlam vermediğim o, sırtımdaki kemikler sayılabiliyor, bileklerim tam istediğim kıvamda , fakat o lanet olası göbek hala yağ tutuyor

5. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Yaklaşık 2 aydır çikolata yememe diyetime son verip bu gün baya fazla kaçırdım :DD

Sabah: 50 gr yulaf ezmesi - 2 adet yumurta ile omlet
    -
    Ara: 1 elma
    -
    Öğle: Tavuk haşlama ve 6 adet çikolata [ fazla kaçtı yapacak birşey yok :D ]
    -
    Akşam: Tavuk haşlama ve 250 gr haşlanmış bulgur ( yaklaşık 75 gram bulgur ediyor ]

------

Yarın ilk işim spor salonuna gidip 45 dakikalık kardio yapmak olacak :)

6. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    2 Aylık Çikolata diyetimde bu günü İSTEDİĞİMİ yeme günü olarak belirlemiştim :D
    Bu gün yediğim ZARARLI YİYECEKLER:

4 Adet Eti Canga : 1000 KL
    2 Adet Tadelle Maxinut : 300 KL
    1 Adet Burn : 150 KL :
    6 Adet Elmalı turta : 400 KL
    1 Adet Redbull: 150 KL
    1 Paket Biskrem : 500 KL

2.600 KL :D Uuuuuuuh çok fazla kaçırmışım :D

Yediğim diğer yiyecekler
    Sabah: 50 Gr yulaf ezmesi : 150 KL
    2 Adet yumurta : 300 KL

Öğlen bulgur çorbası : 200 KL
    Tavuk : 200 KL

Akşam: 75 Gram bulgur: 300 KL
    200 Gram yoğurt : 200 KL

1.350+ 2.600 : 3.950 Kalori ... Evet sadece 1 günde yarım kilo yağ aldım. Ama nedense moralim hala yerinde bomba gibiyim :D Sorun yok hedefe tam gaz devam. 2 Ayda bir böyle abartıyorum malesef..

Zaten günlük 1.000 KL Açık yaratıyorum buda demek oluyorki bu yiyecekleri yaklışık 4 günde eritebileceğim..

--

7. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Seni tebrik ediyorum ben onları yesem vicdan azabından fazla yaşayamazdım :)
    Şunu da sormak istiyorum belki ilerisi için faydası olur, yediklerin sence 4 gün geriye gitmene değdi mi?
    Ama bu yaşta bu kadar istikrarsızlık normal çok ta kafana takma.

nizamicedit bunu beğendi.
  8. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Sonuna kadar haklısınız ama 4 gün bildiğiniz gibi çokta değil, ve 3 aydır önünden geçmiyordum bu yiyeceklerin :D yaklaşık 76 kilo civarlarından 63-62 ye düştüm ve şimdi kendimi ödüllendirmek istedim. Vicdan azabı çekmiyorum çünkü hızlı yağ yakan bir bünyeye sahibim. 4 bin kalori gerçekten çok fazla normal bir insanın 3 günde aldığı kalori.. Ama Cuma gününden itibaren çok sıkı diyete tekrar giriyorum ve hedefime son 1 ay kaldığını biliyorum. :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:39 ----------

Bu gün yediğim yiyecekler:
    100 Gr yulaf ezmesi
    50 Gr yağsız peynir
    4 veya 5 adet ( tam hatırlamıyorum ) yumurta beyazı
    200 gram ev yoğurdu
    -----
    Ara: 5 Fındık
    -----
    Öğlen: Haşlanmış tavuk göğsü, biraz bulgur pilavı
    -----
    Akşam: 300 Gram tavuk göğsü - 100 gram bulgur pilavı [yaklaşık 400 gram haşlanmışa denk geliyor sanırım ]
    -----

Bu gün; 1 saat kardio = 550 KL
    Okulda beden dersinde yaklaşık 2 saatte : 500 Kalori
    Kas çalışmaları : 500 Kalori

Dün yediklerimden ötürü bu gün saat 5.30 gibi kalktım 6 da yemek yemeyi bitirdim 6.30 a kadar barfiks,şınav yaptım. 7 ye kadar dinlendim normalda okula servisle gidiyorum fakat dün baya kalori aldığım için yaklaşık bir buçuk saatlik uzaklık olan okuluma yürüyerek gittim. Oda yaklaşık 400 kalori yaktırdı.

Bu gün yaktığım kalori : 1.950 + 1.900{bazal] : 3.800 e yakın kalori yaktım. Artık yağdanmı gitti sudanmı gitti bilmiyorum. Fakat birazdan uyuyacağım gerçekten çok yoruldum..

9. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    cok fazla calisiyorsun iyi degil. cardio ve agirlik idmanlarini ayir 3 + 2 gibi

10. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Çok haklısınız ama o sadece bu günlük oldu sadece 1 günde 4.000 kalori çok fazla.. Normalde 3 off 4 antrenman şeklinde gidiyorum..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:28 ----------

Merhabalar. Yaklaşık 4 aydan beri sadece yağ yakımıyla uğraşıyorum.Başladığımda kilom 80 civarıydı şuanda 63. Yağ mı var yoksa hacim mi yok göbeğimde yorumlarmısınız? http://c1301.hizliresim.com/15/j/j0lgb.jpg

11. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Senin kilo alman lazım. Düşük kalorili diyetten vazgeçip listene bolca kompleks karbonhidrat eklemelisin. Ayrıca antrenman programını da değiştirmelisin.

exsisman, nizamicedit ve khephnes bunu beğendi.
  12. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    http://c1301.hizliresim.com/15/j/j0lgb.jpg Yorumunuz için çok teşekkürler. Fakat hala göbeğimde yağ var neden kilo almam gerektiğimi anlayamadım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:33 ----------

Ve istediğim vücut böyle bir vücut: http://e1301.hizliresim.com/15/j/j0qxf.jpg

13. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Resimdeki kişi senden en az 10kg fazla ve yağ oranı daha düşük. Bu yüzden kilo almalısın.

14. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Acikca soylemek gerekirse bulkta yaglanmaktan korkuyorum. Yaglarimi gercekten zor erittim ve tekrar eritememekten korkuyorum. Mesela 2 ay bulk yapip aldigim yaglari 1 ayda eritebilirmiyim

15. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş