Niyeti Bozdum :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Burzum_^^ tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    arkadaslar uzun yillardir vucut gelistirme yapiyorum arastirma yapmak, yeni seyler ogrenmek, piyasaya cikan yeni urunleri denemek, kilo almak, kilo vermek, benim icin hobiden ayri hayatin icinden seyler oluverdi.
    tum arkadas cevrem ciddi anlamda 1, 2 kur yapti ben bu sure zarfinda surekli supplement destekli beslenerek vucut gelistirme yaptim, hacim olarak buyuk ve parcali olsamda adelemde hep agrasif gorunus istiyordum bu gorunuse steroitsiz ulasamayacagimi anladim ve kullanmaya karar verdim. piyasadaki tum ilaclarin ne is yaptiklarini vucuda birakma ihtimalleri olan yan etkilerinden bana neler kazandiracaklarinin hepsinin farkindayim.
    ben isim geregi 8aydir libyada calisiyorum insaat muhendisiyim dun bir eczaneye girdim ve dianabol haric tum ihtiyaclarimi karsiladim satan adam ne recete nede herhalngi bir soru sordu
    eczaneye girdim elinizde testo ne var dedim sustanon, omnadren ve enanthat cikardi :) protein sentezi icin sadece 100mg primobolan bulabildim 40 ampul primobolan ve 10 ampul enanthat aldim dianabolude turkiyeden karaborsadan aldirdim yarin elimde olur. enanthatin tanesine 6.5 dinar verdim yani 8.45tl yapiyor primobolan ise 2.5lyd idi yani 3.25tl fiyatlar pahalimi ucuzmu hicbir fikrim yok ama dianabol 10mg 250 tablete 90 milyon verdim bana biraz pahali geldi sanki. ha bide proviron eczanede yoktu onuda dianabolu aldigim cocuktan kutusunu 15 liradan 2 kutu aldim.
    haftada 250mg testosterone enanthate, 400mg primobolan ve ilk hafta 15le baslayip 10 hafta sonunda 50ye kadar cikacagim dianabol (methandrostenolone) kullanmayi dusunuyorum. dianabol icin cogu insan zehir desede benim arastirmalarim sonucunda hacim kurune mutlaka sokulmasi gereken bir androjen oldugunu dusunuyorum.
    bu kurden 10gun sonrada parcalanma icin testo pripionate ve winstrol kuru dusunuyorum aklimda oxandrolon vardi fakat cok fazla bilgisahibi olamadigim icin listeden cikardim. vetolin clenburetol efedrin uclusunden birini kullanabilirim. herseyim hazir bayramdan sonra vurulmaya baslicam en guzel yani ignelerimi santiye doktoru yapacak kur boyunca paharmaton zinc bcomplex gibi destek urunlerine hic para vermicem onlar doktor beyden hediye :) alacagim supplementleri yazmadim onlari zaten yillardir iciyorum. :)
    eklemek istediginiz oneriler varsa lutfen yapin ornegin 250testo az yada yanina sunu eklersen daha iyi verim alirsin seklinde. ama lutfen vazgec zararli seyler bunlar kendine gel gibi yorumlar yapmayin.

2. Sharingan

Sharingan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
  3. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    onerin ici cok tesekkur
    ilk kur icin bazi oneriler yazilmis, 10 kur yapmayi hedefleyen adamlar icin guzel bir yazi olmus ama benim gibi 2 kur yapip birakacaksan haftada 200mg primo benim gibi 90kg bir adamin disinin kovuguna gitmez zaten 300den assagisini vucuda sokmak cok sacma onerilen dozun cok altinda en az 400mg olmali, ben su gune kadar steroit zararli oldugu icin kullanmamazlik yapmadim tabiki oda bir etkendi asil kullanmama nedenim hile yapmamak, dogalligimi bozmamak icindi, yoksa yilda vucuduna enjekte ettigim 40 50 ampulun verecegi zararindan korkmuyorum. benim fikrime gore abartmadiktan sonra steroitler arada sirada bas agrisi icin ictigimiz ilaclar kadar zarlilar. artik salondaki yeni baslayan kardeslerimizin hic ilac kullandinmi abi sorusuna ne yazikki evet kullandim seklinde cevap vermem gerekecek ve ilacla dedemde yapar bakisni gormek zorunda kalacagim, beni uzen tek nokta bu olacak.

4. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Senin gibi uzun yıllardır bu işi yapan birine 250 mg testo az gelecektir. Bence onu 500 mg a çıkartmalısın ki kaydadeğer bir gelişim gösterebilesin.

5. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    bende cok kararsiz kaldim 250 mi 500mu vursam diye halada karar veremedim. zaten bulk im su anda cok su tutarim diye korkuyorum en baba su sutucular dianabol ve primo gerci ama testo yu arttirmak cok fark ettirir kanaatindeyim, soylede yapabilirim 5 gunde 1 ampulde alabilirim. foto cektim buarada once ve sonra yapacagim.

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      60,9 KB
      Görüntüleme:
      1.736
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      33,5 KB
      Görüntüleme:
      1.733
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      35,7 KB
      Görüntüleme:
      1.649
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      38,9 KB
      Görüntüleme:
      1.707
  6. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Vücudun gayet düzgün ama şöyle bişey var müsabakalara katılmak mı istiyorsun yoksa içgüdüsel olarak her zaman daha fazlasını mı istiyorsun?

7. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    hayir yarismaya hazirlanmiyorum sadece daha kaliteli kas kutlesi istiyorum. daha buyuk ve derin omuz baslari, daha yuksek becepsler istiyorum. diet yapinca cok parcali vucuda sahip oluyorum ama cok kuculuyorum
    aslinda hedefim definition dan cikinca bu bulk halim kadar buyuk ama parcali vucut elde etmek.

8. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    fiyat olarak primobolan gayet ucuz türkiyede 8 tl testo enantat pahalı türkiyede 5 tl dianabol uygun pahalı değil kürüne gelince ilk kür için kütlene göre 500 testo 400 primobolan yap primo sus tutumu yapmaz dianabolda pramit sistem kullan 1-1-1-2-2-2-3-3-3-4-4-4-4-4-4-3-3-3 bu tarzda

Burzum_^^ bunu beğendi.
  9. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    ok oyle kullanirim methan i
    500 testo da tamam insallah elemanda devami vardir. eger yoksa yerine ne gider? sustanon olurmu ? bilesikleri hemen hemen ayni ikiside 4 degisik testo iceriyor?

10. pale

pale Yeni Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Bu primo su tutar lafını kim uydurduysa ağızdan ağıza dolaşıyor forumda. Kesinlikle yanlıştır. Küre gelecek olursak, senin yerinde olsam ben şunu yaparım, seneler önce yaptımda açıkçası ilk kürümde.
    8hafta,
    500mg haftada 1 Test E
    haftada tek enjeksiyon olduğu için basit ve genel olarak ucuz
    0.5mg hergün Arimidex
    işyerinde kimse sana ağzın burnun şişti ne oldu diye sormaz su tutmanı %100e yakın engeller, jinekomasti ihtimalini ortadan kaldırır. Yinede dozunu kendin ayarlayabilirsin belki 1mg da olabilir durumuna göre
    2-4mg günde 2-3 defa Salbutamol
    Kür boyunca yapacağın kardio antremanına yardımcı olur, kolestrolünü kontrol altında tutmana yardımcı olur.

Kürle ilgili fikrimi söyledikten sonra birşey daha söylemek istiyorum, ben senin yerinde olsam ilk önce antremanımı gözden geçiririm, bu kürü zayıf noktalarımı kuvvetlendirmek için kullanırım. Böylece ikinci küründe tam gaz gidebilir ve gerçekten kütle sahibi olabilirsin. Kısaca kol günü eklemeni ve bacak çalışmaya başlamanı tavsiye edebilirim sana.

Son düzenleme: 6 Eylül 2010
    Akay ve Burzum_^^ bunu beğendi.
  11. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    benim 1.kurdeki amacim adele almak ve eksik bolgelerimi tamamlamak suanda 90 kiloyum 20 gun once 84 kiloydum 105kiloya kadar cikabilirim hic problem degil, enanthate i 500mg a cikarmaya karar verdigimde su tutma olayinin uzerine sunger cektim cunku istemesemde kilom cok artacak davul gibi olmasamda rahat 10 kilo alacagimi dusunuyorum.
    acikcasi pale yazdigin kur hic hosuma gitmedi tabiri caiz se hic acmadi beni :) zaten artik tum urunleri aldim geri donusum yok sadece 10 ampul daha enanthate almam gerekiyor beslenmeme artik dikkat etmiyorum benim icin yaz bitti tatilimi yaptim tatilimi herzaman oldugu gibi Mr.six pack olarak tamamladim :) bu kurde vucudumun cok degisecegini ampullere bakinca bile hissediyorum moral im super bayram gecsede baslasam.
    ikinci kur icin winstrol oxandrolone dusunuyorum tes.propionate tan vaz gectim o gun gelince bunuda masaya yatiracagim hep birlikte konusurz.

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş