Nitrofull Whey Protein

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve T.Şimşek tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. T.Şimşek

T.Şimşek Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Merhaba arkadaşlar forumu çok uzun süredir takip ediyorum ilk mesajım bugüne kısmet oldu.Gelelim soruma...

3-4 yıl öncesine kadar kickboks ve vucut geliştirmeyi bir arada yapıyodum sonra hastalandım ve bıraktım ozamanlar hardline kulanıyordum.3 ay kadar önce yeniden vucut geliştirmeye başladım ilk 1 ayı spor salonunda son 2 aydırda ev çalışmasıla devam ediyorum forumdaki bi çok arkdaş gibi bende bu ürüne şüpheyle yaklaşıyorum fakat 36 ytl lik uygun fiyatı yüzünden almayı düşünüyorum sizce bu riske girilirmi yoksa daha bilindik ürenleremi yönelmeliyim...(Bildiğim birçok doğrunun yanlış olduğunu anlamamı sağlayan site kullanıcılarına ve yöneticilerine teşekkür ederim)

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
  3. T.Şimşek

T.Şimşek Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Hoşbulduk shownodese tabikide o linki inceledim hatta hemen hemen tüm forumu :) orda besin tablasu olmadığı için pek fazla tartışma yaşanmamış o yüzden buraya açma gereği duydum.Sende ürünü beğenmeyenler arasındasın gaz problemi yarattığından bahsetmiştin bunun dışında bir etki gördünmü sivilcelenme bulantı yada kas kütlesi artışı olmaması gibi

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    sen sorunca aklıma geldi bi kaçkez mide bulantısı şeklinde köpük köpük azıma geldiği oldu bikaç ürünü beraber kullanıyorum bunun da etkisi büyüktür tabi ve sürekli whey alıyorum onun için etkisi hakkında hissettiklerimi söyliyemicem

5. T.Şimşek

T.Şimşek Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya arkadaşlar benim kafam biraz karıştı firmanın kendi sitesinde 54 ytl olan ürün başka sitelerde 36 ytl ye kadar inmiş bukadar saçpa bir olayı görmemiştim.ayrıca ankarada amerikan pazarından bu firmanın ürünlerini sahtecilik olmadan alan arkdaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyat düşüşü kafanı bulandırmasın T.Şimşek.

BSN nin kendi sitesinden ürünlerinin fiyatına bakım bi de bb.com dan bakarsan aradaki fiyat farkına dudağın uçuklar.

Tüm firmalar perakendeden değil toptandan para kazanırlar. Bu işin kaymağını onlar yer; ama bayiler de bunlardan kazansın diye perakende fiyatlarını yüksek tutarlar. Normal bir olay.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş