Nitrofull Pure Cla

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve veveve tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

16,2%
  2. Orta karar

35,1%
  3. Başarısız

48,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. veveve

veveve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bel ve karın bölgesinde yağ yakımı sağlar
    Vücut yağ oranını düşürür
    Kolesterolü dengeler
    Bağışıklık sistemini güçlendirir
    Anti katabolik etki sağlar

Nitrofull Pure CLA: Açılımı, Conjgated linoleik acid olan CLA, et ve süt ürünlerinde az miktarda bulunan ve vücut tarafından üretilemeyen bir yağ asididir. Bitkisel olarak üretilen NITOFULL PURE CLA nın yağ yakımında özellikle de karın ve bel bölgesindeki yağların yakımında ve ayrıca yağsız kas oluşumunda oldukça etkili olduğu bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Hücreler için optimum bir gelişim ortamı sağlayan CLA nın aynı zamanda kas gelişimde, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, kıkırdak ve kemik sağlığının korunmasında, ve kardiovasküler sağlığın desteklenmesinde de etkili olduğu saptanmıştır.

Onay Belgesi:Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliğine Uygun Olarak, Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 29.08.2008 Tarih ve G34-5722-00007-7 sayılı izni.

ürün fiatı 50 TL sizce nasıl bir ürün?

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ocak 2012
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    bu fiyata bu mg ile bu kadar tablet mükemmel. ben multipower in cla sını 800mg lik 100 kapsülünü 88 ytl ye almıştım. Bide yağ asiti olduğu için tablet değilde kapsül olanlarından al aradaki fark bayaa var.

veveve bunu beğendi.
  3. onder0707

onder0707 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acıklaman ıcın cok sagol ama bırcok yerden de baktım tam anlamıyla urunun kullanma seklı ve dozu yazmıyor bazı sıtelerde yemekten ve spordan once yazıyor bazılarına gorede tam tersı neye gore kullanacagız benım klom 138 boy 1.90 4 aydır vucut gelıstırme yapıyorum sımdı bu urunu alsam nasıl kullanacagım yardımcı ola bılırmısın

4. gorgon210

gorgon210 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar 50 liraya 2 kutu yanı 300 tablet satılıyor ne kadar güvenilir en acilinden cevap bekliyorum ürün orjınal nıtrofull fakat bu fiyata içinde ne var demeden de geçemicem :S kullanan yada önerisi olan yok mu lütfen

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:37 ----------

aynı ürünün l karnitinini kullandım gerçekden işe yarıyor ama işe yaradıgını çok açık olarak farketmeme ragmen o fiyata aldıgım ıçın hala daha içmeden önce içimde bi kuşku oluyo bi kokluyorum falan fiyat için saglıgımdan olmak istemem ürünlerin ne işe yaradıgının da farkındayım olmazsa olmaz değiller bütcem anca nitrofull e yetiyo ama sağlıgımdan olmaktansa supplement kullanmamayı tercih ederm acaba cla yerine

http://urun.gittigidiyor.com/spor/hydroxycut-advanced-72-tablet-50890892

mi kullansam yardımcı olabilcek varmı 1 haftadır bilgi bulabılmek için yapmadıgım şey kalmadı :( yada bunların dışında öğrenci bütcesinin kaldırabileceği düzeyde bi supplement önerebilecek var mı

5. tkkty

tkkty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum o markayı ama imkanın varsa daha kaliteli ürünler kullan derim

6. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    tesisleri ikide bir kapatılan bir markadan bahsediyoruz arkadaşlar...yapmayın kanmayın böyle şeylere lütfen ya

muratcan.biceps bunu beğendi.
  7. Schnee

Schnee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim ve konu açamıyorum.. 14 yaşımdayken 1 yıl güreş ile uğraşmıştım o zamanlar vücudum yaşıma göre iyiydi fakat biraz ara verdim ve antrenmanları bırakınca kilo almaya başladım, şu an 16 yaşındayım 1.85 boyum var 100 kiloydum fakat 1 ay içinde 95 kiloya kadar düştüm.. Güç konusunda sorunum yok 120 kiloluk rakibimi bile kaldırıp atabiliyorum ama hocam bana yaz sonuna kadar 85 olmak zorunda olduğumu söyledi.. Yani uzun lafın kısası benim yağları yakmam gerek ve kendime bir program hazırladım sizinlede paylaşmak istiyorum; sabah namazından sonra her gün 1 saat koşu yapıyorum, haftada 3 gün 1 saat havuzda yüzüyorum, kalan 4 gün ise güreş antrenmanlarında güç çalışıyorum. Beslenmeye gelince, vücudumda insülin direnci bulunduğu için meyveler dışında şekerli kullanmıyorum, elimden geldiğince et sebze süt ve süt ürünleri tüketmeye çalışıyorum bol bol su içiyorum. Programımda neleri yanlış yapıyorum ne önerirsiniz ve bu yazıyı bu konu altında yazmamın sebebi arkadaşım bana kreatin kullanmamı söyledi fakat doğal olarak vücudumu düzenlemek istiyorum nedir bu kreatin neye yarar beni aydınlatır mısınız? Teşekkürler..

8. hell1993

hell1993 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu nitrofull cla force 3000 mg olanı daha mı iyi normalde günde 3gr diyorlar ya bu 3000 gr olması günde 3 kere olunca bide 9 gr oluyor aşırı mı oluyor daha mı çok etki ne fark var açıklar mısınız

9. FurkanHancer

FurkanHancer Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Çorum
    Arkadaslar ben yapmayin etmeyin diye yazmiyorum herkesin kendi bilecegi is ama basimdan geceni anlatayim size.

Protein aliyim dedim arastirirken arastirirken hoca dedi bi urun var kendimde kullaniyorum fiyatida uygun istersen siparis veriyim.Bende denemekten zarar gelmez diye verdirdim siparisi.Neyse geldi aldim baktim daha bakar bakmaz bune dedim.Sitesinde 30 gr icin 25 gr protein yazan malda, 21.3 gr protein var.Neyse aldim kullaniyim dedim berbat bir tadi varki suyla tadi,sutle oldugundan daha iyi geldi ama kotunun iyisi yani.uzun lafin kisasi bugun hocaya iade ettim ;) tavsiyem hic bulasmayin bu urune yinede tercih sizin :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli Dosyalar:

10. hell1993

hell1993 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sporda bir iki abi kullanıyordu nitrofull cla force onlar önerdi sadece 3000 mg olayını merak ettim

11. Ali Talha

Ali Talha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş