NitroFull L-carnitine(sıvı)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Bedocardio tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Bedocardio

Bedocardio Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sizce bu ürünü kullanmalimiyim elimde başka seçenek yok ya kullancam yada hiç bi yağ yakıcı kullanmıcam
    sizce ne yapmaliyim ayrica mucize beklemiyorm düzenli ağrlık çalişiyorum ve cardio yapiyorum ?
    sizce almalimiyim ?

2. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bence almamalısın. elma sirkesi ve güzel bi kardio ile gayet tatminkar sonuçlar alırsın 1 ayda 5 6 kilo ve 6 cm incelme gibi

3. Bedocardio

Bedocardio Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sirke bile daha iyi diorsanız keisnlikle almicam peki sirkeyi antremandan önce mi almaliyim l-carnitine'de yazan gibi ?

4. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    sabah akşam aç karnına 2 tatlı kaşığı kadarsirkeyi bir kaşık kadar bal ve ılık suyla karıştırıp alıyorum ben ama yemeklerde yada yemeklerden sonrada almanda çok sıkıntı olacağınıda sanmıyorum. daha geniş bilgi için forumda elma sirkesi adı altında bir konu mevcut orayıda okuyabilirsin

5. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    en güzel tarafıda bir lt l carnitine 90tl bir lt elma sirkesi 90 kuruş denemekte pek bişey kaybetmezsin istediğin sonucu vermezse istersen yinede l carnitine alırsın senin bileceğin birşey

6. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    arkadaşım bu ürünü 1 ay kullandı sonunda karaciğer iflas etti içinde ne varsa artık carnitine den başka :D

7. MehmetDeviren

MehmetDeviren Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    kardeşim benim sporda 8. ayım yeni program değiştirdim parçalamaya geçtim önceden kuvvet antremanı yapıyordum.Neyse gelelim konuya ben parçalamaya geçtiğim için carnitine aldım benim haricimde spor salonunda onu kutlananlar var onlara sordum çok memnunlarmış siz denemeden yorum yapmayın lütfen!33 porsyonluk carnitin bu 1 aya biter ben sizi yine bilgilendiririm.

8. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    nitrofull denizlide üretilior kötü bi marka nette araştırma yapman yeterli

9. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Markasına bakıp degerlendırme yapmayalım kullananlar tecrube sahıbı olanlar bılgılendırsın cevremde bu urunu kullanmaya nıyetlenıp alan ve 1 hafta bıle kullanamayan cok ınsan var para tuzagından baska bırsey degıl tadı zaten berbat otesı kokusu falanda

10. EFORYUM

EFORYUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyi ve en güvenilir yerli malı senelerdir tüketiyoruz ve tavsiye ediyoruz. Yanında CLA sını da kullanırsanız.Yağlarınızı yakarsınız ve yemeklerle aldığınız yağı depolanmadan vucüdunuzdan atarsınız. Boşa paranızı harcamayın hepsinin formülü aynı........

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:40 ----------

vucut geliştirme de tad aranmaz tad isteniyorsa çikolata veya sevdiğiniz bir meyve veya meyveli ürünleri tercih ediniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:42 ----------

Yerlİ mali dİye kÖtÜ markami oluyor. Patent almiŞ , helal sertİfİkaya sahİp. Tubİtak marmara araŞtirma merkezİ tarafindan yÜksek ÜrÜn kalİte belgesİ almiŞtir. Yabanci hayranliĞini birakin ve kendİnİze gÜvenİn. Bİz bÜtÜn sporcularimiza tavsİye edİyoruz. En İyİ yerlİ ve hesapli...........

11. bjk3e

bjk3e Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nitrofull haricinde tüm markaları alabilirsiniz.tavsiyeye gerek yok tüm markalar olur.Zira nitrofullün içinde limonsuyu falan vardır.

12. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bana 1 şişe hediye geldi(kırmızı kutudan).Hardline carnitine bitince deneyeceğim.Sonuçları paylaşırım.

Sayfayı Paylaş