Nitro tech,Optimum nutrition yardım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SUBZERO.MK tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. SUBZERO.MK

SUBZERO.MK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kafama takılan bişey oldu ilk kullandığım protein markası muscle tech nitro tech hardcore 907gr
    Bu bana 5 haftada 4 kilo aldırdı yani çok faydasını gördüm.
    bittikden sonra optimum nutrition gold standard 2.3kg geçtim fakan bunu 3 haftadır kullanıyorum 100 gram kilo almış değilim.
    tabi bunları sporla beraber kullanıyorum.
    ama neden optimum iyi bir marka degilmi ne tavsiye edersiniz.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Nitrotech basit bir whey veya blend protein tozu degildir icinde creatine de iceren bir supplementtir.

GOld whey ise sadece whey proteindir.

O donem kilo alman birden cok nedene dayanabilir ama bence beslenmene tekrar gozat derim kilo aldikca vucudun daha fazla ihtiyaci dogar.

Ayrica optimum marka olarak iyi olsa bile her urunu iyidir demek te dogru olmaz.

3. wolkan_1905

wolkan_1905 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bende nitro tech kullanıyordum.Bu gün bitti protein tozum.Kullandığım süre içerisinde 1-2 kilo aldım ve biraz göbeklendim şimdi optimum'a geçmeyi düşünüyordum bu başlığınız benim için iyi oldu :)

4. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Gold Standart Whey candır kardeşim.Eğer ürün orjinalse antrenman ve beslenme düzenini bi kontrol et.Nitrotech'te kreatin var su tutuyor belki bir ihtimal suyu attıysa vücudun 2kg felan o yüzden kilo almamış gibi görünebilirsin.Birde o aldığım 5 kg nin hepsini emin ol nitrotech aldırmamıştır sporun güzelliği o zamanla azalıyor tabi.Hep daha fazla ağırlıkları denemeye başla artık.

5. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    5 Hafta da nitrotech yüzünden 4 kilo almak mucizevi bir şey.. Biz o zaman steroid işini falan bırakalım çünkü bulk kürlerinde bile ayda 4-5 kilo çok güzel bir rakam.

Nitrotech size 4 kilo falan aldırmamıştır. Ya beslenme düzeninizin değişmesi ya da başka bir anlık kilo değişimi gibi birşeydir

Nitrotech ile Optimum kıyaslanmaz zaten.. Optimum gold her anlamda en başta kullanışlılık konusunda çok çok üstün. Tüm yabancı supplement sitelerindeki kıyaslamalardan görebilirsiniz zaten Optimum un ne kadar çok tercih edildiğini.

Saygılar

6. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Nitrotech tarzı creatinli bir ürün arıyorsan optimum hydrobuilder var.

Fiyatı iyi, içeriği de gayet iyi.

Son düzenleme: 17 Kasım 2012
  7. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    40 servise 180 lira pek iyi fiyat denemez Rinkushichi

8. SUBZERO.MK

SUBZERO.MK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazı arkadaşlar başka bişeyden kilo almışsındır dedi.
    1 yıldır 57 kilodaydım nitro tech kullandım 5 hafta kullandım 62 kilo oldum beslenme iyi degil hep aynıdır beslenmem
    antremandan 1 ssat önce bir ölcek alırım ve antreman sonrası 1 ölçek suyla karışık alırım.
    nitro tech bitince optimuuma geçtim ama optimum 3 haftadır aynı kiloda sayıklıyorum optimumuda aynı kullanıyorum hatta artık daha fazla alıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:09 ----------

beslenme düzenim hep aynıydı her gün neredeyse tartılıyodum antremanöncesii sonrası falan bana başka bişey kilo almdırmış olamaz. tartılırken biile üstümdekilerin hepsi aynıydı kyafet papuç vs.. 1 yıldır anı kiloda sayıklarken nitroyu kullannca yavas yavas kiolom artmaya basladı.

Sayfayı Paylaş