Nihat Doğan Ve Pascal Nouma Survivorda yarışacaklarmış : )) Zavallı Pascal : ))

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pappy tarafından 10 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Nihat Doğan Ve Pascal Nouma Survivorda yarışacaklarmış : )) Zavallı Pascal : ))

Haber Şöyle:

Acun Ilıcalı'nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı “Survivor” yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya getiriyor.
    Issız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan , Ebru Destan , Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma
    Ünlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyetine bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak.
    Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.

2. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    hay Allah' ım ne kadar gereksiz insan varsa toplanmış
    sırf reyting olduğu belli:evil:

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Nihat Doğanın nutuklarını dinleceme adadaki denize atlar kurtulurum.

Pappy bunu beğendi.
  4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    nihat doğan bana göre samimi bi insan anlamlı oldugu kadar komikte cümleler kuruyor.
    ben onu izlerken mutlu oluyorum keyifli oluyor ama dalga alay konusu yapılmasına biraz üzülüyorum. bu yarışmada nihat doğan sayesinde reytingler tavan yapacaktır.:D

6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Son zamanlarda duyduğum en komik haber.Şimdiden Nihat Doğan ın tripleri gözümün önünde canlanıyor.Açlık ile yapacağı ilginç felsefik olmaya çabalayan yorumları, eyvah eyvah:D. Sırf Nihat Doğan için izlenilebilir:D

Pappy bunu beğendi.
  7. sarsılmaz

sarsılmaz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Acun Ilıcalı ve Show Tv, ne kadar berbat programlar yapıyorlar ya ? Show Tv zaten Acun'un oyuncağına dönmüş..Acun iyi bir yapımcı ama sunuculuk ve şovmenlik özelliği sıfır...Ekranda ne konuştuğu bile anlaşılmıyor..Yani iyi bir yapımcı diye bu adamın kendisini ''sunucu ve şovmen'' olarak millete kakalamasının bir anlamı yokki..Bir de yarışma programında juri üyeliği yapmıyor mu? İnsanın sinirden gülme krizine giresi geliyor..Sanki hangi alanda ne başarısı var da neye göre ahkam kesiyor ? Hülya Avşar da öyle..Öbür adamı tanımıyorum..Ama bu iki isim kendi alanlarının çok dışına taşan ve her konuda uzmanlık taslayan ukala kişiler..

Acun ve programı vakit kaybından başka birşey değil.. Umarım Show Tv'ye de el konur de saçma sapan programlardan kurtulur halkımız.

8. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    İşte beklediğim an : )) tahminlerim tuttu .. : ) Pascal Nouma Nihat Doğanı dövmeye kalkmış ....

9. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    şu olayın tam videosunu izleyebilen var mı ya bi bulamadım çok merak ediyorum

10. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar bugün bu olayı çok araştırdım o gün basından insanlar survivor adasına gitmişler ve olanlara şahit olmuşlar. oyunda nihat doğan sizi kaşar ekmek gibi yiyecegim demiş yarışmacı kızlarda bunu üstlerine alınmışlar. tabi onun önceside var nihat çok arıza çıkarmış adada hepsinin birikmesiyle pascal nouma nihatı 1 kere tartaklamış sonrasında hızını alamamış 4 kişinin elinden kurtulmuş 2. sefer nihatı yine yumruklamış olaydan sonra nihat dogan adadan arabayla uzaklaştırılmış.
    pascal noumanın survivora bu yüzden dolayı veda edecegi söyleniyor tabi şuanda söylenti bu.

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    IGO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş