Nerede yanlış yapıyorum?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Nid tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Nid

Nid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 aydır kilo vermeye çalışıyorum ama sürekli aynı kilodayım. Boyum 1.70 kilom 61. Bel çevremden kurtulmak istiyorum. En son acaba şeker mi var bende diye test yaptırdık, hiçbir sorun gözükmüyor. 12 gün önce diyetisyene gittim, kilomun ideal olduğunu 5.5 kilo kas eksiğimin ve 4.5 kilo yağ fazlamın olduğunu söyledi. Orada tartıldığımda 61.9 çıktım. Diyet listesi de verdi ve harfi harfine uymaya başladım ilk hafta güzeldi 60.7ye düştüm sonra durdu son günlerde de 61 oldu ama diyete devam ediyorum aksatmadan, küçük kaçamaklarım bile olmuyor. Koşu bandım geldi dün daha hızlı kilo vereyim diye aldım. Dün akşam yemeğinden 2 saat sonra 1 saat 8'de yürüdüm, ara sıra spor salonuna gidiyordum o yüzden sıkıntı olmadı ardından 1 saat sonra diyet listemde olan meyvemi yedim, 1 saat sonra da yattım. Sabah kalktığımda işler planladığın gibi gitmedi, düşeceğimi beklerken 300 gr. almışım 61.3 çıktı. Kafayı yemek üzereyim lütfen nerede yanlış yapıyorum? Yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş