Neler Yapılır Bazı Sorular

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve By_CoO tarafından 7 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. By_CoO

By_CoO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    6 Kglık Dambıl İle Neler Yapılabılır.
    Hacim Genişlermi ?

Ne Kadar Zamanda Yapılı Kaslı Olunur ?

Protein Tozu Zararlımıdır Az Kullanımda , Ne Gibi Yan Etkileri Ve Faydası Olabilir.

NOT:ESKİDEN 3 DÜ 5 ALCAKTIM YOKTU MECBUR ALDIM 6 YI AGIR BAYAG :D

bench_O

Son düzenleme: 7 Şubat 2011
  2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Hacim genişler ama bu dumbbel'ları nasıl kullandığına bağlı.Vücut 1kg'lık ağırlıklar ilede gelişir.Kendi ağırlığı dışında extradan 100gr ile dahi gelişebilir.

Eminim bir çok arkadaş diyecektir 6kg dumbbell ile bir yere kadar diye.Bizde bir mantık vardır.Ağırlığı 4te 1 oranda arttırıyorsan tekrar sayınıda 4te 1 oranda azaltırsan eğer yapılan iş harcanan enerji aynı olur.Fizik kurallarınada uygundur :)

Forumda, amerikan üniversitelerinde yapılan araştırmaların hafif ağırlık ile daha iyi kas geliştirilceğini paylaşmıştım.Bu yüzden 6kg dumbbell de uygun ve güzel ağırlık.

yaptığın hareketlerin her tekrarını 6 saniye kaldırıs 8saniye indiriş yaparsan çok iyi sonuçlar elde edebilirsin :)

Ne kadar zamanda kaslı yapılı olunur? hmm...

Sana bağlıdır, beslenmene dikkat edersin kaslarını tam randıman çalıştırırsın 1 ay gibi bir sürede vücudunda seni şaşırtıcak değişiklikler olur.

Protein tozlarının zararı hakkında kesin bir yanıt yok kimisi der ben 2 sene kullandım hiç birşey olmadı.Kimisi der benim karaciğerimde ciddi yorulma başladı diye...

Şahsi görüşüm ise , tabiki vücut gelişimi için iyidir ama yarı kimyasal olduğunuda unutmamak lazım.Yani kullanımına gerek yok :)

By_CoO bunu beğendi.
  3. By_CoO

By_CoO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler :) Byag Hacmm,m VAR ama genede ön kol kasım az arka kol kasım taş gibi weightlifter

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş