nedir bu ilgi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve jkdo tarafından 19 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    bu baska bir arkadastan ben demiyorum yani
    Nedir Bu İlgi / Mehmet Yemez

Bayanlar, neredeydiniz bunca vakit. Bir anda ortaya çıkan ilginin nedeni ne acaba.

Erkeklerin karşılaştıkları sorunlardan biri de benim başıma geldi. Ve derdimi size açmak istedim.

Uzun bir zaman dilimi boyunca düzgün ve sürekli bir ilişkim olmadı. Tam olmasa da hep arayan bir insan olarak geçti zaman. Ve sonunda aradığım kişiyi buldum. Sorun bu değil. Merak etmeyin ilişkimde ki sorunlar buranın konusu değil, sizi bunlarla sıkmayacağım (zaten özel anlatabileceğim şeyler değiller). Sorun şimdiye kadar beni görmezden gelen bayan arkadaşlar beni sevgilimle görünce, ya da biriyle birlikte olduğumu duyunca tüm davranışları değişivermesi.

Ben eskiden nasılsam simdi de pek farklı değilim, hatta eskiden üstüme başıma dikkat eder, kırışık iç çamaşır bile giymemeye çalışırdım, en pahalı losyonları kullanan her şeyime pür dikkat eden biriydim. Hayır biriyle beraber olunca bir anda yakışıklı bir prens de olmadım. Ama neden bir anda tüm dikkatler üstüme çekildi.

Şimdi bunda sorun ne diyeceksiniz? İlk başlarda ben de böyle düşündüm. Hatta hoşuma bile gitti gibi, ama artık sevgilim de haklı olarak kıskançlık krizleri geçirmeye başlayınca durum biraz olsun değişti. Senelerdir benim ev telefonumu bilen bir bayan iş arkadaşım durduk yerde ilk defa sevgilimle tanıştıktan iki gün sonra araması. Üstelik havadan sudan bir sebep için arayıp boşa cilve yapması ve bunun gibi pek çok durumla karşı karşıya kalmaya başladım.

Senelerdir konuşmadığım kız arkadaşlarımın benimle buluşmak istemesi bazen beni gerekten zor durumlara düşürüyor. Bazen kendimi korumak için sevgilimi anlatıp bayanları kendimden uzaklaştırma ihtiyacı bile görüyorum. Sevdiğimle aram gerçekten iyi. Bir sorun çıkmasa evlenmeyi de düşünüyoruz. Herhangi bir art niyetim yok. Ama zorla insanın aklına şeytani şeyler sokuyorlar bazen.

Ben senelerdir aynı yerdeydim. Bir çoğunuzun peşinden koştum. Dönüp bir yüz bile vermediniz, şimdi başkasının oluncamı değerli oldum. İnsana komşunun tavuğu kaz görünür boşuna denmemiş. Gül gibi adam elden gidiyor diye simdi üstüme atliyacağınıza gerekli ilgiyi sevgiyi zamanında gösterseydiniz belki simdi sizindim. Acaba bu durum evlenince geçecek mi? Evlenen arkadaşlardan bunun cevabını bekliyorum.

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ::D neden se ttürk kızlarında var böyle bi şey .Mesela yonja.com a yanında sarışın güzel bi hatunla resmini koy mesajlar gelmeye başlıyor hemen kızlardan :D (denenmiş başarı sağlanmıştır :D)

jkdo bunu beğendi.
  3. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    Erkeği ruhu Tanrıdan üflenirken
    Kadın şeytanla sevişiyordu 8)

jkdo bunu beğendi.
  4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    jkdo doğru bir konuya değinmişsin bu gerçekten olan bişi bu tür olayları bende yaşadım ve çok kezde arkadaşlar arasında muhabbeti geçmiştir kız arkadaşın oldumu hele birde güzelse diğer kızların anlamsızca üstüne yönelen ilgileriyle karşılaşıyosun bende oldumu hep olur olmadımı hiç olmaz falan diodum bu olaya..

5. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    ben çıktım valla yonjadan geçen sene iğrenç mesajlar geliyo hatunlardan bize kaçak et yasak :)

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bence çok eşlilik insanın tabiatına aykırı bişey değil yani 4 taneye kadar caizdir diyorum ben bununla alakalı olabilir mi acaba (kuma hesabı) :D :D :D

7. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Fazlası göz çıkarmaz hocam..Ne dert ediyosun..Karda yürü izini belli etmeyiver :D

8. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    haha. arkadaslar bircok seksüel icerikli bayan mesajlari aslinda erkekler tarafindan yollaniyorlar. Hatirlatayim.

9. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    önceden uygulamış gibi konuşuyorsun :badgrin:

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Başka bir yerde de yazdım bununla ilgili. Arkadaşlar çalışırken iş aramak her zaman daha kolaydır. Aynı hesap kız arkadaşın varken de, talep artar. İşsiz güçsüzsen vardır bir sebebi der "işveren". Abazansan da ;)

11. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    kovaladikca kacarlar, kactikca da kovalaniyoruz iste ;)

12. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    qadir bey yasimiz 30 u coktan gecmis yaslanmaya dogru gidiyorum. Izin verde interneti elime aldigimdan beri kazandigim tecrübeyi yazayim :D Ne insanlar gördüm nette sasarsin. Aslinda 1 sene nette yazanlar hepsini ögreniyor zaten.

Sayfayı Paylaş