Nedir bu Herbalife?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve İnanç tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. İnanç

İnanç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar dilerim.

Daha önce açmış olduğum bir konu.

Spor yapmaya başlıyorum...

Bugün öğrendim ki; 65'den 60 KG'a düşmüşüm. Ölçümün yapıldığı yerde yaşlı amca, bir yerlere yönlendirdi. 'Sağlıklı Yaşam Tarzı' gibisinden bir şeyle karşı karşıya geldim. Beni, hemen birisi karşıladı, iyi davrandı. Biraz konuşmanın ardından, çoraplarımı soymamı, söyledi. Kabullendim. Ve çoraplarımı soydum. Çoraplarımı çıkarıyor olduğum esnada kendisi, ders programı gibisinden bir kâğıdı alıverdi. 'Üye Takip Kartı' yazıyordu yanılmıyorsam. Cihaz ile ölçümün hemen ardından, boş kâğıdı dolduruverdi.

Ölçümlerden çıkan sonuçlar;

KİLO: 60, VÜCUT YAĞ ORANI: 11.5, SIVI: %66, İÇ ORGAN YAĞLARI: 1, KAS KÜTLESİ İSE: 51, FA: 5, KEMİKLERİN MEVCUT KÜTLESİ: 2.75, BAZAL METABOL DURUMU: 1605, METABOL YAŞI: 12.

Sonuçları ile geldi. Bir çay ısmarladı. Tad olarak çok değişik idi. Ve psikolojik olarak yaklaşım sergiledi. Daha sonra içeriden ürünlerle geldi. Sürekli ürünleri övdü. Herbalife adlı üründen, biraz tattırdı. Bildiğiniz mamalardan gibiydi. Önüme kapsüller sundu. Benim, daha sık gelmemi ve çevremdeki insanları da bilgilendirmemi söyledi. Bursaspor - Fenerbahçe maçında başarılar dilerim, dedi. Gönderdi.

Son düzenleme: 20 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş