Neden Omuz Kemiklerim Çıkıyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Noktalama tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Noktalama

Noktalama Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar, 57 kg 176cm boyundayım. Omuz kemiklerim çok belirgin bi şekilde çıkıyor bunun sebebini öğrenmek için konuyu açmış bulunuyorum. Özellikle şınav çektiğim zamanlar, çok sivri bi şekilde tshirt'ten belli olacak şekilde çıkıyor? Bunun tek sebebi çok zayıf olmam mı? Yoksa şınav hareketini yanlış yapmamdan mı? Bildiğimiz düz şınavdan bahsediyorum. Omuz kemiklerim çok iğrenç bi görüntü ortaya çıkartıyor. Belki zayıf arkadaşlar daha iyi bilir. Teşekkürler.

2. yasind

yasind Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    binim arkadaşımda da aynı omuzlar var muhtemelen zayıf olduğun için birde yağ aranın düşük olduğu için normalde yağ senin kastettiğin omuz göğüs arasındaki boşluğu kapatıyor

3. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Anormal bir durum olduğunu zannetmiyorum açıkçası ama rahatsız oluyorsan zayıf gibi gözüküyorsun boyuna göre genelde düz hesap 1.76 76 kg ideal derler.

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı boydayız senin kilondayken benimde aynıydı sırt arası çok boşluk ve kemikliydi omuzlarımda aynı şekilde, kilo alınca düzeldi 65 kiloyum dahada alıcam kilo inşallah..

5. Roronoaa

Roronoaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Burak
    Yer:
    Ankara
    çok zayıfsın en azından 10 kilo almalısın vücudun kendine gelicektir ve omuz çalışmalısın zamanla düzeldiğini görüceksin.

Sayfayı Paylaş