Neden Bodybuilding yapıyorsunuz???

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 22 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

neden vücüt-geliştirmeyi seçtin???

1. 1.Kendim için; ne zayıf, ne obez olmak istiyorum...vb.

67,3%
  2. 2.Kızlar için, onları, istediğim o kızı etkilemek için...

4,2%
  3. 3.Bu iş benim mesleğim; antrenör (veya) yarışmacıyım...

2,0%
  4. 4.Kendim + Kız için...

26,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 366 üye.
  1. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    in$. dediğin gibidir wlla. :D yalancı çıkmak ho$uma gider bu konuda.

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    hiç merak etme...

için rahat olsun, dostum... :D :D :D :badgrin:
    saygılar... 8)

3. loveman

loveman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    vücut geliştirme

ben bu spora nasıl başladım? ilk önce ben güç yapmak için şınavla başladım inanmayan olabilir ulaştığım nokta günde 160 tek çekişte sonra gelişmenin olduğunun farkına vardım ve çalışmalarıma daha fazla zaman gayret sarfettim karın kaslarını ortaya çıkarmaya karar verdim... çalışmalarımdan zevk alıyordum ve bunun karşılığını aynada alıyordum göğüslerim hergeçen gün biraz daha büyüyordu bu arada hatırlatıyım başka bi çalışma yapmıyorum sadece şınav ve mekik ve sorun şu ben tekrar yapmıyordum tek çekiş bu çalışmaları yaparken hep sayı artırıyordum ve abes bi sayıya ulaştım rekor 180 sonra okul meselesi yüzünden ara verdim eski seksi vücut yok olmaya başladı ve oldu şimdi vct. araştırmalara devam ediyorum ve bilinçli çalışmaya herkezi davet ediyorum nedeni bilinçsizce yapılan spor benim başıma gelenler vücut estetikliğim bozuldu ve verdiğim emeğin karşılığını alamadım yeni başlayanlara tavsiyem bilinçli çalışma en iyisi şimdilik burada kesmek zorundayım aslında yazacağım çok şeyvardı ama neyse herkeze slm vücut geliştirmeye devam

4. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Spor benim için bir nevi tedavi/terapi yada nasıl adlandırılıyorsa öyle. Antrenman sonunda gücüm tükendiğinde kendimi çok rahatlamış ve mutlu hissediyorum. Ayrıca kendime dikkat etmeyi, sağlıklı beslenmeyi bu spor sayesinde öğrendim. Spora başlayalı üç yıl oldu bu süre içinde hiç hastalanmadım. Bu da vücut direncimin çok arttığını gösteriyor. Bir de sabır etmeyi ve hedefime azimle kilitlenmeyi öğrendim. Değişim bir gecelik bir süreç değil ve gerçekten çok emek istiyor. Spordan kazandığım azim, sabır gibi yetenekler iş yaşamımda da çok yardımcı oluyor. Bundan sonra vazgeçeceğimi hiç sanmıyorum.

5. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    evt ya bende hastalanmadım grip bile olmadımmm aşağı yukarı 2 yıldır yapıyorumm tabi kızlar içinde yaptığımı söylediğimden biraz bahsediyim

ben anket yaptım kendimce 10 kızdan 4 üne itici geldiğmi söylediler 4 tanesi olabilir ama irisin diye mırın kırın ettiler 2 si hasta oldu cok sexi buldularr buda benim için yetereli bir sebeb devam etmem için en azından kızlar için yaptığım böülümüne:D

6. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Kendim için sağlıım için.Kızlara guvenmem onlar için değişiklik yamam sonra bırakıp gidiyorlar

7. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yarışmalara katılmak için. en çokta antrenör ve iyi bi sağlıkçı olup insanları gerektiği şekilde aydınlatarak onlara yararlı bi birey olmak istiyorum. biçok inasanın vücutgeliştirme sporuna karşı ve spora karşı duyulan önyarıgları temizlemek ve onları gerektiği şekilde bilgilendirerek sağlıklı yaşamasını sağlamak istiyorum.(inşaAllah olacakta bu)

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

9. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    nedenmi bb yapıorum.çünkü çok zayıftım.çelimsizdim.üstelik uzn boyum bunu iyice belli ediyordu.13-14 yaşlarında bunu takmıyordum.ama 3-4 sene sonra işler değişti.yazın asla tsihrt yada gömlek giyemezdim.denize koskoca yaz döneminde ya bir ya iki kere anca giderdim.ondada utanırdım.arkadaş grubuyla asla gitmezdim.belki benim gibileri çok vardı ama yine utanırdım.kışın birazkalıplı gözükeyim diye 3-4 kazak üst üste giyerdim.işte bu dertlerden kurtulmak içim bb ye başladım.allahın izniyle gelecek yaz tsihrt ümü sıfır kollumu giyer plajlarda rahat rahat dolaşırım.hatta belki millete hava bile atarım.ee bu birazda hakkımız değilmi? 8)

10. mm2000

mm2000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Manager
    Yer:
    İstanbul
    Yoğun bir tempoda çalışıp on küsür yıldır günde 1,5 paket sigara içen biri olarak insanların da zaman zaman bana sorduğu bir sorudur niye sorusu.
    "Çünkü kendime yakıştıramıyordum sigara içmeyi ve formsuz olmayı". Dolayısı ile ilk önce sigaradan kurtuldum (çok şükür) ve yerine konulabilecek en uygun şeyin spor yapmak olduğuna karar verdim (eşim ve oğluma extra zan ayırmanın haricinde). Ve işte buradayım.
    Esasen amacıma ulaştım ama devam ediyorum. Neden?
    Çünkü form tutmanın, daha ii bir kondisyona sahip olmanın da ötesinde insan vücudundaki olumlu değişimleri gördükçe daha da motive oluyor. Antrenmanlar sırasındaki o bilindik yanma hissinin dayanılmaz
    çekiciliği ise cabası. Gerçi benim gibi eski bir bağımlı için tekrar bir şeylerin bağımlısı olmak pek tercih edilir olmasada, bu herhalde bağımlılıkların en faydalısıdır diyerek devam etmekteyim bu yola.

ibocu bunu beğendi.
  11. snow

snow Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4 kşiden sopa yedigim için + kız arkdaşım için yapıyorum 4 kiişiden sopayı yiyice ki anladım adamda güç olması lazım dedim badi yapmadan önce kambur birisiydim ama şimdi 9 ay oldu badiye başlayalı saygı görmeye başladık arkadaş çevremizde ve şimdi o 4 kişiye ne mi oldu dersniz :p

12. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    güç için tabi ki

13. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Güzel bir soru, aklıma gelmemişti daha önce..insanın kendisiyle en barışık olduğu anları yaratmak için katlanıyoruz bu spora mirim 8)

14. anung

anung Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    bruksel
    TABIKI KENDIM ICIN..(ASLINDA ILERIDE BABAM GIBI GOBEKLI BIRSEY OLMAK ISTEMIYORUM) HA BIDE ESIM ICIN.. YANINDA PIBULL GIBI GEZIYOM WALLA!! (KORUYUCU MANADA!!)

ibocu bunu beğendi.
  15. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Mücadeleyi seven birisiyim. Ağırlıklarla mücadele etmek yeterince tatmin ediyor. Daha çok endorfin hormonu için ağırlık çalışmaya devam... :)

16. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Valla Arnold baba olmasaydi ben herhalde body yapmazdim. Zaten body öncesi her spora basladik en son body de kaldik. Bomba gibi spordur. Kizlar icin basta düsünmüstükde ama belli zaman sonra hacimlenince kizlar bakmamaya basladi :D Eh bizde kendimiz icin devam ettik.

17. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bu öyle bir sporki yeni başlayanlar arasında bırakıp pes edenler anca en fazla iki hafta dayanıyorlar,

Devam edenler ise aylarca yıllarca bırakamıyorlar

Belki de bunun altında yatan sebep neden bb yaptıkları ile ilgilidir.

Birazda hayat koşulları belki de nebiliym

Başarılar

18. vedat

vedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    ben kilo almak için yapıyorum çok zayıfım görünüşüm değişsin dye yapıyıorum kilo alınca bırakırım diye düşünüyorum şimdilik ama bende de bi tutku olcak galiba body salonuna girerken maça çıkıyormuş gibi heycanlanıyorum

19. TormentoR

TormentoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güldüm ve hak verdim arkadaşa :D güçlü olmayı ve öle gözükmeyi seviyorum kimseyi etkilemek gbi bi amacım yok. yapılı olmak hoşuma gidiyor.

20. ahmetgunduz

ahmetgunduz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    istanbul
    güçlü olmak ve güçlü görünmek için

Sayfayı Paylaş