Ne zaman eriyecek bu göbek?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Rango tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    Arkadaşlar merhaba, bundan 7 ay kadar önce 106 kilo falandım, şimdi 87 kiloyum. Sadece aburcuburu kestim, yediklerime dikkat ettim, haftada en az 3 gün günde 30 dk koştum ve 20 kilo verdim. Diyet falan yapmadım yani.

Şu an vücudumdan memnunum aslında, boyum 190 oldugundan fazlam yok görünüyor. Gelgelelim zaten göbeğim de göbek gibi değil, deri yumuşamış gibi. Sanki sadece orada yağ kaldı vücudumda, göğüslerim falan sertleşti güzel bir şekilde.

Hala günde 30 dk koşumu ve egzersizlerimi yapıp yediklerime dikkat etmeye devam ediyorum ama bu karın yumuşaklığı bir türlü gitmiyor, şimdi mekik tarzı karın egzersizlerine de başlayacağım, bunun yararı olur mu? Olursa nasıl bir antreman yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler bilgileriniz için şimdiden.

2. turkdestex

turkdestex Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Bu videodaki antetrenmanı 2 gün yap 1 gün dinlen şeklinde uygularsan 1 ay sonunda karnını sıkıp parmağını bastırdığında ne kadar sertleştiğini fark etmen çok kolay olacak.

3. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
  4. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0