Ne yiyeceğimi bilmiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve marmix tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 175 boyunda ve 94 kiloyum.Göbek bölgesinde çok yağ var herkes söylemeye başladı göbeğin çok belli oluyor diye. Bende rahatsız olmaya başladım. Forumu zaten takip ediyorum kilo verme hakkında az çok bilgim var fakat ben yiyecek besin bulamıyorum. Şöyle ki;

Evde mevcut olan yiyeceklerin tümü kilo yapacak yemekler. 4 kişilik bir aileyiz ve günde 4 ekmek tüketiyoruz. Bunun yanında soframızda pilav, bulgur, makarna, sütlaç bunlar eksik olmaz. Yani ailem daha çok karbon hidrat ağılıklı besleniyor.Öğle ve akşam yemeklerinde çorba ve sebze yemekleriyle kurtuluyorum ama özellikle kahvaltıda kaçarım olmuyor ve kızartma yemek zorunda kalıyorum. Sabah düzensiz olunca diğer öğünlerde de dikkat etmiyorum.
    Mevcut olan peynir, zeytinde yağlı oluyor ve süt ürünleri bende acayip yorgunluk hissi oluşturuyor normal yesem bile.Domates salatalıkta bir yere kadar.Sabahları bana uygun olan tek şey meyve fakat onuda ara öğünlerde yediğim için sabahları yemek istemiyorum.

Bana kahvaltı için neler önerebilirsiniz.Şu Nesfitle 14 gün diye bir programı var sabahları bunlar işe yarar mı gün içinde beyin olarak zinde kalmamı engeller mi?Sabahları neler yiyebilirim.Yemeklerle haşır neşir değilim bu yüzden pek bilgim yok.Bir tek sağlıklı olarak menemen biliyorum.

2. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    yemek saatlerini ayır, çünkü herkes yerken sen bakacaksın çok zor durum olur...sabahları yulaf ezmesi tüketebilirsin, yumurta, lor peyniri... gibi beslenme çeşitleri var forumda, neler yiyebileceğin hakkında...

bi de ailenle konuşursan sana yardımcı olma konusunda anlayış gösterirlerse daha güzel olur senin için diğer türlü ben definasyonun 4. haftasında iken bizimkilerin yanımda 10 lu paket halleyi götürmeleri malesef hoş olmuyor :D dayanıyorum ama bi ısırık alsam ardı kesilmez :) onun için böyle birşey istersen önce planla...sonra spor ile destekle...

3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    beslenmeni düzenlemek senin elinde bahanelerin arkasına sıgınma ailenin yediklerinden yemek zorunda degilsin bunlar bizim evde de oluyor ama ben saglıklı secimler yapıp yemegimi hazırlıyorum sende yapabilirsin bunu ben bu sekilde 45 kg verdim herseye dikkat ederek

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  4. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    kahkaha attım kardeş ahahaha menemen güzel bir yemektir dogru
    neyse
    bi bakımdan benle aynısın sayılır bizim evdede sabahları yaglı yiyecekler çok olur patates kızartması vs vs işte akşamlarıda aynı şekilde pilav vs vs ama ben naptım
    Sabahları 3 yumurta + 100 gr lor
    öglen okulda oldugum için düzgün bişey yemiyorum belli olmuyor
    Aksamda bak o günkü aksam yemekte ne varsa 1 porsiyonu geçmiyecek şekilde ye + 100 gr lor

Sayfayı Paylaş