Ne yesem doymuyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Parliament tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar.Özellikle spordan sonra ne yesem doymuyorum.Bugün antremandan sonra 2.5 tavuk dürüm ve 3 tane çikolata yedim üstüne 5-6 sigara içtim iştahım hala kesilmedi ve açım.Öğrenci olduğumdan para da dayanmıyor.Boyum 1.85 kilo:78.5 Kilo almaya çalışıyorum acaba mide genişlemesi falan mı oldu çünkü spora başladığımda 67 kiloydum.Sizdede antremandan sonra aşırı derecede acıkma hissi oluyormu?

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Doymamanın sebebi yediklerin, 2.5 tavuk dürüm demişsin dürümün lavaşı büyük ihtimal beyaz undan yapılmıştır ve bu çok hızlı sindirildiği için kan şekerini bir anda yükseltip bir anda düşürür ve acıkırsın. arkasından yediğin 3 çikolata da keza öyle. şeker oranı yüksek olduğundan kan şekerini yükseltir ve hızlıda düşürür buda yine acıkmana sebebiyet verir. karnında yeterince besin olmasına rağmen acıkırsın.

Oysa antremandan sonra 200gr tavuk göğsünün yanında 1 tabak bulgur pilavı tüketseydin, 4-5 saat acıkma hissi olmazdı.

Yediklerinizi düzeltin.

Parliament bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş