Ne yaptıysam gitmedi bu göbek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mr unstoppable tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar öncelikle 96.6 dan 64 kiloya düştüm ama o hayal ettiğim vücut bi türlü olmadı olamadı.Bir türlü gitmiyor bu göbek her antremandan sonra 4 farklı mekik haraketlerinde 3 set 20 şer tane yapıyorum yine olmuyor ne motivasyon kaldı nede başka birşey.

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Çok kilo vermişsin. Ben 110 dan 98 e düştüm nerdeyse göbek kalmadı yani çok az kaldı.

hızlı kilo vermek kas kaybına yol açabilir..

mekik göbek eritmez ama karını sıkılaştırır. Ayrıca bu sporda beslenme antrenmanın önünde basit şeker ve fazla yağ asla almamalısın kilo verirken bol protein ve komplex karbo ( pilav , makarna ) alman gerek.

mekiğe devam et ve twist yap ayrıca motivasyonu kaybetme stres bile yağ salgısını arttırır köstek olmak isteyen kimseye kulak asma.

kardio yap dicem ama çok kilo vermişsin daha çok vermeden sadece yağ yakmalısın

3. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için teşekkür ederim twist de yapıyorum yanlar yok gibi hatta leğen kemiklerim bile gözüküyor hafifden.

Pilav makarna göbek yapar dedikleri için 6 aylık süreç içerisinde 2 tabak ancak pilav yemişimdir.

kardio yu artık ağırlık öncesi 15 dk yapıyorum.

4. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    pilav degil lapa yiceksin. pilav dedigin sey sirf yag zaten

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu yazdiginin iki sebebi olabilir,
    1-30 kilo azalmis fakat 30 kilo yag degil kas yakmisindir.Yag yakmadiktan sonra 20 kiloyada düssen o yaglar durur,afrikadaki,somalideki ac kardeslerimize benzer fakat o göbegi bi türlü yok edemezsin.
    2-Gercekten bukadar zayiflamissindir yada yari kas yari yag yakmissindir,fakat cok ani kilo kaybindan dolayi deri sarkmalari olmusdurki bunlarda genelde göbek cevresindedir ve yag birikintisi gibi görünür,derinin tekrardan SIKIlasmasi icin zamana ihtiyacin vardir.
    Tavsiyelerim.
    1-Tahminimce acliktan sürünürcesine bir diyet yapiyorsun ki bu yanlis diyetini gözden gecir.
    2-Diyetini agirlik antremmanlariyla bütünlestir.
    3-Sadece karin ve civarini degil vücudunu bir bütün olarak düsünerek antremman yap.
    Kolay Gelsin

6. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim şuan zaten ağırlık çalışıyorum koldaki kaslar gözüküyor yumurta biçiminde ilk kilo vermeye başlarken dediğin gibi resmen ölüm orucu gibi birşey yapmıştım çok hırslıydım fakat sonuçları böyle oluyormuş.inşallah düzelir zamanla Öyle aşırı bir göbek değil zaten sadece önde biraz var ama 64 kilodaykende böyle diye biraz üzüldüm yani.

Sayfayı Paylaş