ne yapsam olmuyor kardeşim kafayı yiyecem :((

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kuka00 tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kuka00

kuka00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :confused::(:confused::confused::(merhaba ben 15 yaşinda bir erkeğim.
    Ben 2 yildir zayiflamaya çalişiyorum.
    1 yil öncesine kadar günde 1 cips 3 çikolata yiyordum.
    O zmn zayiflayamamam normal ama:
    Son 4 aydir futbol oynuyorum 2 güne bir antremana gidiyorum
    cips-kola-çikolata vs şeyler tüketmiyorum.
    Yemekleri düzenli yiyorum
    her vitamini aliyorum
    ekmeği az yiyorum
    ama zayiflamak yerine daha fazla kilo aldim bu işe bi anlam veremedim.:(
    Ayaklarim kas geri kalani yağ.kafa_
    Lütfen bir çözüm söyleyin artik çok canim sıkılıyor:confused::(

2. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    forumumuzda bir çok diyet programı var onlardan birini uygulayabilirsin ama ek olarak tavsiyelerim,abur cuburları en aza değil 0 a indir, ekmek konusunda kahvaltıda 1 dilim kepek ekmeği ye geri kalan öğünlerde ekmek tavsiye etmem,yağlı ve hamur işini zaten unut,şeker ve tuz u bitir.hergün meyve ye özellikle elma.günde yarım saat- 1 saat arası koşu veya hızlı tempo yürüyüş yap.bunlara ek olarak forumdan bel ve karın egzersizleri öğrenip onları yap. akşam 6 dan sonra hiçbirşey tüketme.günde 2 litre su iç ve yaşın ufak olduğundan boyunun uzaması için her sabah kalktığında 50 kere tavana zıpla (parmak ucunda) akşam yatarkende aynı şekilde zıpla.süt iç günde en azından 1 bardak.ve sana tavsiyem peynir gibi ürünler tüketirken yağsız peynir(lor peyniri) gibi ürünler tüket ki vücut daha fazla yağ almasın.

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    spor salonuna basla. orda sana kardiyo programı çıkartırlar bide diyete devam edersen zayıflarsın.

4. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    15 yasinda tasi bile devirirdim ben.

Genellikle su yasında nasıl alışırsan öyle gider.

İyi beslen ama dengeli beslen.

idmanlarini sıkı tut.

uykunada dikkat et.

gerisi gelicektir diye dusunuyorum.

5. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    zayıflamak için karnını içeri çek :D

6. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Diyetisyene görünmen lazım.Yapılacak olanı yapmış ve zayıflıyamıyorsun.O zaman diyetisyene gitmen lazım.Troitlerde sorun olabilir.Eğer hiç bir sorun yoksa uygun bir diyet hazırlıyacaktır.Sorun varsa tedavisi yapılacaktır.Sende eğer imkanın varsa extradan bir salona yazılır güzel bir programla fitness yaparsan.Acele etmez ve sabredersen.Ne kadar fazlan olduğunu bilmiyorum ama 20 kilo bile olsa 6 aya süper bir vücut çıkarırsın.Yeterki gerekeni yap.Ekmeği kısmakla flan zayıflanacak diye bir kaide yok.zayıflama işi bu kadar basit değil.Eğer olsa diyetisyen spor salonları gibi yerler ayakta duramazdı.zayıflamak isteyen ekmeği kısardı.Ekmeği kısarak zayıflanır ama her kısan zayıflıyamaz.

7. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ben valla avantajlıyım 1 haftada 76 dan 68 indim yani metobolizma hızına da bağlı şimdi benim gibi hiperaktif bir şizofren çok çabuk zayıflar :D

8. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İyi birşey olduğunu sanıyorsun,metobolizmanın çok hızlı çalıştığını sanıp gerile gerile söylüyorsun ama ayda 6 kilodan fazlası ölümcül sonuçları doğacak kadar sakıncalı.sen bırak ayı haftada diyorsun.Büyük ihtimal dalga geçiyorsun,arkadaşın moralini bozmak için çocukça şeyler yazıyorsun ama ben gerçekse diye söyliyeyim sen doktora git.Böyle olmaz büyük sorun olabilir.
    http://www.uzmantv.com/diyet-yaparken-bir-ayda-ne-kadar-kilo-vermek-idealdir

9. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ana harbiden gerçek o zaman bizim tartı bozuk valla doktara mı gidicem pff

10. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şöyle bir durum olabilir aklıma ilk o geldi.Şimdi bir insan sabah akşam tartıda 2 kilo rahat oynuyabilir.Sabah çıkıp sürekli yürüyüp gece tartılsın yorulsun 2 kg eksik çıkar.Sen muhtemelen ilk tartıldığında çok yemek yedin çok su içtin tartıldın normalde atıyorum 70 tin 72 çıktın böylelikle.Sonra 2. tartılışının öncesinde gittin dolaştın geldin.70 ken 67 gözüktün.böylelikle arada 1 kilo verdin ama çok vermiş gözüktün.aslında vermedin..ama gerçekten çok fazla kilo verdiysen doktora görün derim.hızlı kilo veriminin sonucunda şu olur;atılan kilonun 3/2 si yağsız vücut kütlesinden gider.ne demek bu.9 kilo veriyorsn hızlı şekilde,bunun 6 kilosu su ve kas demektir.Buda kötüdür ve devamında hızlıca geri alırsın tabi yağ olarak.Çok hızlı kilo veren biri varsa dikkat et.Çabukcak geri alacaktır(genelde)

11. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ewet hızlı kilo verenler çabuk alıyor hep hemde yağ fıçısı olarak :D bende galiba senin dediğin gibi çok yiyip çok su içtim sonra ağır gözüktüm olabilir yoksa yani kaslarım duruyo çok şükür :D

Sayfayı Paylaş