Ne yapsam bilmiyoruum .

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve oguzkara1234 tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hemen derdimi yanıyım sizleree ; 16 yaşında bi gencim . Bilirsiniz bu yaşta aşık olmayan yoktur . Bende oldum . Kız arkadaşımlada sırf olmuyo diye ayrıldık . Ozaman harıl harıl çalışıp izlediğim filmlerdeki aktörlerin vücutlarına özeniyodum . Hala özeniyorum . Ama kızdan ayrıldıktan sonra adeta spora karşı ilgim azaldı . Bi hareketi yapınca öteki hareketi yapma hevesim yok . Aile sorunlarıda bunun içinde tabii . Demotive denen şey bu olsa gerek . Sınıfta kalma korkusu , ailevi sorunlar , kız meselesi vs vs vs . Bi sorunda şu ; vücudumun heryerini beğeniyorum , karın bölgem hariç ! . Basketbol oynuyorum proteinimi alıyorum . Uykum biraz düzensiz . Çalışmama rağmen karnım gelişmeyincede spordan iyice soğuyorum . Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum artık . kafa_ kafa_

2. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende tam tersi kızdan ayrılınca spora sıkı sıkı sarıldım :) Bir nevi yeni aşkım vücut geliştirme oldu :) Bence takma, elbet gelişicek zamanla.

Danny Boy bunu beğendi.
  3. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İnşallah .

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vg konusunda antremanlarını aksatma dahada moralin bozulur internetten gaza getirici profesyonellerin antreman videolarını seyretmeye devam et başarı hikayelerini oku motive olursun kız meselesi o kadar önemli değil şimdi aşığım diyorsun ama okul bitince yolda görsen tanımıyacaksın onuda geçelim okulda derslerine galiba çalışmadın bu olmadı eğer korkun varsa senin işin bir bakıma öğrencilik ve görevin derslerine en iyi şekilde çalışıp okulunu bitirmek ilerisi içinde çok önemli şimdi sana kolay geliyor ama çok iyi bir üniversitede okursan iyi bir meslek seçersen rahatlarsın bunu bil yoksa derdine dert eklenir işte ailevi sorunlar insanı çok yıpratır gerçekten aile içinde huzuru sağlamaya gayret etmelisin yoksa hayat gün geçtikçe kötü olur

Son düzenleme: 5 Haziran 2012
  5. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Doğru söylüyosun galiba . Bazen çok sinirleniyorum ölümüne bağıra bağıra şınav çekiyorum . Kollarımın koptuğunu hissetmiyorum . Ailevi meseleler gerçekten yıpratıyo insanı .

Sayfayı Paylaş