Ne yapmam lazim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ertekin tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ertekin

ertekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a Arkadaslar

Ben 18 yaşında 1.86 boyunda 110 kg dayım
    Yapmak istediklermi sizinle paylaşmak istiyorum

Öncelikle her sabah düzenli olarak 4 KM koşacam.Sabahları 2Km koşudan sonra devlet parkına gidecem orada 8 parça spor aleti var cok güzel orda doğal olarak sabah sabah çalışacam Size Sormak İstediğim Sorularım şunlar;

1- Sabah koşmadan önce ne yemem lazım ?
    2- Haftada 3 gun toplam 4.5 saat salona gıdecem salonda ne yapmamı onerirsiniz ?
    3- Evde barfiks aletim toplam 2 tane olmak üzere dambıllarım var ( 22 kg ) Carnitine , L-Carnitine kullanacam (bodyforum) sitenizde reklamı ana sayfada mevcut şekilde duruyor her hangi bi sorun olurmu ? Nasıl kullancagım hakkında bilgi verirmisiniz (SIVI)
    4- Yemeğime dikkat edecem şeker tuz v.s v.s hayatımdan çıkaracam protein ağırlıklı beslenecem . Ne yememi ne yemememi önerirsiniz ?
    5- Son sorum buğday ekmeği yememde herhangi bi sorun olurmu ( sabah kahvaltıda 1 dilim veya 1.5 dilim)

LÜTFEN YORUMLARINI EKSIK ETMEYIN NE YAPMAM GEREKTİNİ SOYLEYİN YORUMLARINIZ BENIM ICIN COK DEGERLI SIMDIDEN HERKEZE TESEKKUR EDERIM

BAŞARIYA GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR . . . bench_O

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    1) sadece sabah beslenmek bir işe yaramaz her öğün dengeli besleniceksiniz.Sorunuza cevap olarak,kalkal kalkmaz 1 bardak portakal suyu, koşuya başlamadan önce 3 tane yumurta ve yulaf olabilir.

2)Bunun cevabı antreman ve eğzersiz bölümünde mevcut.

3)Bunun cevabı suplementler bölümünde mevcut.

4)Bunun cevabı beslenme bölümünde mevcut.

5)Tam buğday ekmeği öneriyoruz...Normal rafine unlu ekmek öldürmez, fakat kana hızlı karıştığı için siz daha enerjisini harcamadan yağ olarak depolanması mümkün.

NOT:Forumu iyice araştır cevapsız sorun kalcağını düşünmüyorum....

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş