Ne yapmam gerek..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OduncuSirin tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Arkadaşlar istedigim vücut bearmode (strongfat) olduğu için kilo almaya başladım yavaştan.. Salona 3 gün sonra ilk adımımı atıcam.. evde 15 kiloluk (7.5 +7.5 barlar halinde ) setim var. 12.5 kilo yapıp 5 tekrardan 3 set biceps çalışıyorum . sol zorlansamda sağı çok rahat yapıyorum. Sizce ne yapmalıyım bu 3 günü boş mu geçiriyim ? şuan orta seviyedeyim ama bearmode olmak için kilo almam gerek galiba. Protein tozumda var . Gerekirse , ihtiyaçsa streoid hariç herşeyi alırım. Yaşım 18 boyum 1.75 kilom 65 ..Kol 31 cm bu arada..

2. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Yardımcı olucak birisi yok mu ?

3. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    çok yiyip ağır çalışacaksın. kardio falan işin olmucak. en önemlisi kendine 1,5-2 senelik hedef koyacaksın
    yani hedef kilon kaç ise onu 2 sene almaya çalış
    bu arada hani herkesin dediği bir şehir efsanesi var ya bırakınca çok kötü oluyor diye, istediğin vücut tipinde gerçek bu malesef.

4. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bırakmıcam zaten usta.. 1.5 2 senelik hedef biraz fazla değil mi ya ? hedef kilom aslında 80-85 fakat şuan 65 im ve boyum 1.75 çok mu kötü dururum diye düşünüyorum Obensaltan..

Sayfayı Paylaş