ne yapmaliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dgkn199 tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dgkn199

Dgkn199 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 4 ay da iyi bir diyetle kilo verip vücudumu sıkılastirmak istiyorum spor olarak ne onerirsiniz örn: boks,kickboks ,fitness...vb boy 1.83 kilo 99

2. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    bence koşu ve vücut geliştirme yaparsan istediğin forma ulaşırsın

3. Dgkn199

Dgkn199 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Günde kaç saat çalışmam lazim yani 1 saat koşu 1 saat agirlik falan birde yağ takarken koşu falan yapicam ya kosudan ciktiktan sonra agirlik mi calismaliyim yoksa yaglari erittikten sonra mi calismaliyim

4. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    ilk önce sağlam ve sağlıklı bir diyet programının olması gerekiyor bu program devam ederken koşu(yürüyüş) yapmanı tavsiye ediyorum.Fazla kilolarından kurtulduğunda sarkma olur veya olmaz vücut geliştirme ile gayet sık bir vücuda sahip olabilirsin burada önemli olan beslenme.Ben 35 kilo verdim vede şuan vücut geliştirme yapıyorum,yaptığım şeyleri tavsiye ediyorum :)

5. Dgkn199

Dgkn199 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ya sana zahmet olmassa nasil beslendiğini ne yaptigini kaç ayda verdiğini sarkma falan olup olmadigini detayli bir şekilde anlatirmisin ister buraya istersen mesaj olarak :)

6. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    ben sağlıksız bir diyet programı uyguladım pişman oldum ama bende hiç sarkma oluşmadı,önceden çeşitli sporlarla uğraştığım için onun etkisinin olduğunu düşünüyorum.Bence benden veya başka birisinden edindiğin diyet programı değil de senin bünyene uygun düşecek bir diyet programı oluşturmanı tavsiye ederim.Diyetisyenden alırsın veya bir vücut geliştirme salonundan veya buradan bu konuda kendini geliştirmiş birisinden alabilirsin ben seni yanlış yönlendirmek istemem o sorumluluğu alamam daha doğrusu.Ama şunları söyleyebilirim 35 kilo vermiş ve bu spora gönül vermiş birisi olarak benim yapmadığım sana tavsiye edeceğim şeylerin başında bol bol şu içmek,düzensiz beslenmemek,şeker,tuz,un gibi şeylerden uzak durmanı tavsiye ederim.Eğer koşamam diyorsan günlük en az 30 dakikalık bir yürüyüş önerebilirim birde faydasını kendimde çok gördüm meyve ile karın tokluğu sağlayabilirsin dayanamam diyorsan elmayı öneriyorum.Çok az yeme vücudunda kas erimesi oluşmasın 500-600 gibi kalori miktarlarında gezinme ben böyle yaptım çok zararlıymış meğer ise sen fazla aç kalmadan sağlıklı bir zayıflama programı ve spor ile istediğin herşeye ulaşabilirsin ama öncelikle AZİM..

7. Dgkn199

Dgkn199 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sağol dostum tavsiyelerin icin

8. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları: