Ne yapmalıyım??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dogukanc tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dogukanc

dogukanc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam
    salona başlayalı 1 ay oldu ilk ay programını bitirdim yeni bi programa başladım
    boy:180
    kilo:81
    omuz:128
    bel:95
    kol:36
    hafif göbekli ve az yağlı bi yapım var.Amacım uzun süre spora devam etmek gerçekten kendini belli eden,vücutcu denilecek bi vücuda sahip olmak.
    Antremanlarım ağır geliyor ve antreman sonrası çok yorgun oluyorum.Protein desteği almak istiyorum ama kilo olayından korkuyorum protein yağ oranını artırır mı? En iyi markalar nelerdir?
    Bir de örnek bir beslenme programı yazarsanız çok mutlu olurum
    Okuduğunuz için teşekkürler :) bench_O

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş