Ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Su[gur]NNy tarafından 31 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Su[gur]NNy

Su[gur]NNy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    --> Öncelikle merhabalar arkadaşlar

Yaşım:14
    Boyum: 1.70
    Kilo:85

Ben evde şınav,mekik,dumbel çalışıyorum salona gitmeyi düşünmüyorum çünkü erken yaşda boy gelişimini engelliyomuş kilom fazla bunu biliyorum onun için cumartesi-pazar 10-20 dk koşu ardından 1 saat yüzmeye gidiyorum yarın diyetisyene gidiceğim şimdiden çalışmaya başlimmi 2 gün oldu başlayalı devam edsemmi edmesemmi?

Ben daha önce "dertleşme" bölümüne konu açdım ama ilgi görülmedi birde burada açim dedim ---> https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sizce-uygunmuyum-t38235.html

Birde ben bu adam gibi olmak istiyorum; "ilerde nasıl çalışayımki böyle olayım" spsmiley bench_O

2. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Ne var ki zaten adamda? Kuru bir vücut, 8 pack, 40+ kol, 1 aya aynısı olursun..

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu yasta dovus sporları veya yuzme onerırım yas ılerledıkce 18 cıvarına geldıkten sonra giyi bır salona yazılıp body yaparak gelısebılırsın.
    Tuna neden oyle yorum yaptın arkadas anlam veremedım bu kadar kolaymı?

4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Demek istediğim; herkes resimlerde gördüğü kişiler gibi olamaz. Resim gösterip "Böyle nasıl olurum?" demekde yanlış. Her insanın genleri farklıdır. Resimdeki kişinin baklavaları gibi yapması için bir kere yağ yakıcılar , diyetler ile vücudu kurutup, karın idmanları yapmalı. Ayrıca derinin incelmeside önemli ve baklavaya o tarz yapışması genetiktir genelde. Gerisini saymaay gerek bile yok yanı. Vücudun 3-4 yılı var ve 3-4 yıl sonrada anlattıklarımdan dolayı "neden böyle olamadım" denemez.

5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    kimsenin hevesini kırmamak gerekir. sunun gibi olamazsın bunun gibi olamazsın demekte dogru degil.evet birebir aynı olmanın imkanı yok ama o olçülere ulaşmakta bir hedeftir... bu spora başlıyıpta örnek aldıgımız sporcular hepimizin var ulaşmak istedigimiz hedeflerimiz var bu sayede başarılı olabiliyoruz zaten.

şınav barfix mekik hareketi insanlara cok basit kolay gibi gelebilir o yüzden evde çalısmayı düşünürler ama bu basit görünen çalıssmaları bile yanlıs yaparak vucudu boşa yoran insanlar var. salona yazılmaktan zarar gelmez. yaşınıza göre antrenman programıi istersiniz agır calısmassınız boy uzamasını engelliyecek hareketlerden kacınırsınız. yani evde kendinizi boşuna yoracagınıza basit görünen ama cogu kişi tarafından yanlıs yapılan hareketlerin en azından teknigini kavrarsınız.

Sayfayı Paylaş