Ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sakuragi tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sakuragi

Sakuragi Guest

Öncelikle herkese merhaba siteye yeni üye oldum. Umarım burada güzel vakit geçirir ve güzel bilgiler edinirim (Aslında bunları yapacağıma eminim. :D )

Ben 17 yaşında bir erkeğim yaşıtlarıma göre ilk okuldan beri daha güçsüzüm koşularda yavaşımdır ve çabuk yorulurum, bilek güreşlerinde hep yenilirim. Vss kaslarım çok güçsüz. Bu yüzden beden eğitimi derslerine hep çekinerek girerim.

Bir salona başlamadım çünkü cidden kaslarım çok güçsüz rezil olmak istemiyorum. Bunun için evde kendimi geliştirmek istiyorum. Çok kaslı biri olmak istemiyorum. Ama aşırı güçsüzde olmak istemiyorum. Kısacası normalden biraz daha iyi olmak istiyorum.

Siteyi 1-2 haftadırlı takip ediyorum. Gerçekten geniş ve yararlı bir site, üye olup her yeni başlayan kişilerin yaptığı gibi bu bölüme baktım. Ama bana biraz karışık geldi. Bir sıra bulamadım. ( Tabi bu benden kaynaklanan bir sorun çok acemiyimde :D )

Tam anlamıyla "0" sıfırdan başlıyan birine sırasıyla neleri yapmasını önerirsiniz.

Isınma hareketlerinden - yapılacak egzersiz ve ne egzersizlerin ne kadar yapılacağı gibi baştan sona bir sıralam yapabilir misiniz? Bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Bacak, kol, göğüs, boyun vss. kısacası herşeyi orantılı geliştirmek istiyorum.

60 kilo civarıyım boyum yaklaşık 1.70 vucudum daha öncede sölediğim gibi çelimsiz, ince ve dayanıksız. Bu sorunlara artık bir çözüm bulmak istiyorum ( ASLINDA VUCUDUMDAN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM, AMA YAŞITLARIMDAN DAHA GÜÇSÜZ OLMAK İSTEMİYORUM. :D )

Bu konuyu açarken bir hatam olduysa affola.

2. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
  3. Max275

Max275 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende böle bişey arıyodum bilgi için saolda daha açık ve ekstra maze gerektirmeyen hareketler yok mu?

Daha fazlası için arama butonunun kullanımı ;

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/forumda-arama-yapmak-resimli-t14555.html

Bunu vermen güzelde biz ne arıyacağımızı bilmeden bişey arıyamayız ki.

Bu forum daha çok orta düzeyden başlamış gibi bişey.

Yinede bilgi için saol ama ana okuluna başlayan birine orta okul kosunu anlatmış gibi bişey oldu.

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    max 275 CosaNostra'nın sana sunduğu çalışma programı yeni başlayanlar için hazırlanmış bir program orta düzey değil ... iki adet dumbell alarak çalışmaya başlayabilirsin!
    iyi çalışmalar...

Sayfayı Paylaş