Ne yapmalıyım yardım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ysvml tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ysvml

ysvml Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 4 aydır spor yapıorm ve 3 ayda 96 kilodun 82 kiloya düştüm ve vücut geliştirmek istiyorum son 1.5 aydır kilo verme değil vucüt geliştirme egzersizleri yapıyorum. boy:182 kilo:82 yaş:22 yağ oranı:%20 şu anki değerlerim bunlar size bir bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirm

1-kilom yaşıma boyuma göre normalmi?
    2-vucüt geliştirmek için beslenme çok önemli ama fazla kalori aldığım zaman kilom artıyor ne yapmalıyım?
    3-kilom çok fazla olmamasına rağmen yine biraz kilolu duruyorum bunun nedeni kilo verirken oluşan sarkıklarmı?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederm...

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    1-Anormal bir durum yok bence.
    2-Güzel bir diyet programı uygula sağlıksız yağları ve basit şekerleri(antrenman sonrası hariç) azalt hatta yapabilirsin sıfırla.
    3-Evet sarkıklardan dolayı daha kilolu duruysundur.Sağlam bir antrenman ve beslenme programıyla sonuca ulaşabilirsin.

ysvml bunu beğendi.
  3. ysvml

ysvml Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha kilo olarak dusmem gerekirmi yoksa bu sekilde vucut gelistirme antremanyla devammi edeym?

4. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ oranın fazla geldi bana yağlarını eritmen doğru olur ağırlık çalışmasıyla birlikte başarabilirsin bunu özellikle süper setlerden oluşan.

5. ysvml

ysvml Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 gun cardio 1 gun agirlik calismaya baslayacagim mantikli olurmu?

Sayfayı Paylaş