Ne yapacağım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve memocn123 tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. memocn123

memocn123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    polis
    Yer:
    bursa
    Merhaba ben önceden 105 kiloydum. boyum 174 cm suan 90 kiloyum. benim sıkıntım su benim kemiklerim iri yani kalıplı bir insanım kilom aslında pek belli olmuyor benimle aynı sartları ele aldığında yanlız benim bacak ve basenlerim çok kaslı neredeyse hiç yağ yok derecesinde birde çok kalın ne yaptıysam gitmedi. birde salonda ne kadar cardio falan yapsamda yeteri kadar terliyemiyorum. salondan çıktıktan sonra manyak bir derecede karnım acıkıyor. mümkün oldukça yememeye çalışıyorum. 40 kilo kadar ağırlık kaldırıyorum gögüs ve kollar için bu ağırlık benim için azmı çok mu protein tozu kulanmalımıyım. amacım hem zayıflayıp hemde fit bir vücuda sahip olmak istiyorum. pek öyle diyete önem veremiyorum. ama kalorili yemekler yemiyorum( forumda gördüğüm kadarıyla o diyeti yapın falan onları yapmıyorum ) ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirimbench_O.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : kilo verme, yag yakimi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş