Ne yapacağımı bilmiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve starlnk35 tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar
    17yaşında 1.80 boyunda, yaklaşık 62-63 kilodayım. görünüştede baya zayıfım ama göbek ve göğüs çevremde biraz yağlanma var.

yağlardan kurtulmak için her yemekten önce elma sirkeli su içiyorum. günde 30dk boyunca orta tempolu koşuyorum. çeşitli mekik, şınav hareketleri yapıyorum. göğüs ve karın kaslarıma bastırınca şekillendiğini hisediyorum. ama yağlardan dolayı hiç belli olmuyor. 2 haftadır uyguluyorum. spordan öncede sade şekersiz nescafe tüketiyor hayli terliyor ve bol su içiyorum. ama yağlarla başa çıkamıyorum. kilo verdiğimi hissediyorum ama yağlar aynı duruyor. kafa_ :mad:

internetten 24kg dambıl set, power twister (bükbük) göğüs yayı ve atlama ipi temin ettim pazartesiye geliyor.

forumdan içinde protein tozu bulunmayan shake bulamadım. bana evde yapabilceğim bir shake tarifi kilo aldırıcı normal bir diyet ve elimdeki aletler ile hacim arttırıcı ve yağ yakıcı olan bir çalışma programı verebilrseniz çok teşekkür ederim.:)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Tum aradiklarin yeni baslayanalar formu sabit konularinda.

Beslenme,
    Program,

3. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    link atarak yardımcı olurmusunuz tam aradığım şeyleri bulamadım diyet ve spor sonrası içecek olarak ? :)

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    brhmcr 'ın Dediği gibi forumda gerekli bilgiler var hatta fazlası bile.Yeni forum üyelerinin araştırmayıp direk önlerine hazır birşeyler almasına anlam veremiyorum araştırıcı olmak istiyorsan birşeyleri merak ediyorsan kendin araştırmalısın forumda olmasa emin ol herkez yardımcı olacaktır ama bu sporun sabır sporu olduğunu biliyorsun ve sabırla da gerekirse tüm forumu okuyacaksın.

5. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    AxiboY haklısın ama antrenman sonrası protein içeceği olarak beslenme bölümünde aradım ama hepsinde whey protein tozu veya hazır proteinli içecekler karşıma çıkıyor forumda yeni olduğumdan ne nerde tam bilmiyorum. 1 saattir forumda dolaşıyorum istediğim şeyi bulamadım en sonunda konu açtım.

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Sayfayı Paylaş