Ne Yapıyım:((

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pulbiber tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Pulbiber

Pulbiber Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim Arkadaşlarım Lütfen Kendinizi Benim Yerime Koyup Cevap Verin Ben 1.5 Seneye Yakın Body Yapıyorum Şimdi Ailem Ew Aldığı İçin Borç Harç İçine Girdiler Ve Benden Bi Karar Vermemi İstediler Bilgisayar Programcılığı Okuyorum İnternet Üzerinden Video İle Web Tasarım Dersi Veren Bi Siteyide Takip Ediyorum Ya Body Paranı Vermeyiz Diyorlar Yada İnterneti Keseriz Benim Eğitimim Açısından Web Tasarım Öğrenmem Lazım Body ide Bırakamıyorum Okul Varkende Çalışmam İmkansız Body i Bırakırsam Kafayı Yerim Sıkıntıdan Web Tasarımdan Vazgeçersemde Geleceğim Açısından Pek İyi Olmuyack Ve Onlar Bunu Anlamıyor Ne Karar Vereceğimi Bilemiyorum Lütfen Siz Kendinizi Benim Yerime Koyup Bişeyler Söyleyin

2. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    bodyi bırak evde takılırsın hafif hafif...iyi bir mesleğin olunca gene başlarsın...

3. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    varsa okulunun spor salonuna gidebilirsin. yada büyükşehirde yaşıyorsan belediyelerin açmış olduğu spor salonları var baya ucuz.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    her ay 10 lira dayindan, 10 lira teyzenden, 10 lira amcandan ,10 lira halandan , 10 arda dedelerinden alsan 60 lira yeter heralde sana :) para lazim olunca ben hep boyle yaparim cunku

5. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bence iki seçim yapabilirsin;

1-Uygun bir çift dumbell alıp iyi bir işte çalışana kadar evde spora devam etmek,

2-Varsa belediyenin salonlarına yazılmak.

6. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Yapacağın meslek geleceğin açısından çok önemli. senin durumunda bence body i ertelemen daha iyi olur. Evde vücut ağırlığınla yapacağın idmanlar da mutlaka sana birşeyler katacaktır. Sonuçta belli bir deneyimin var, hiç olmazsa bu şekilde formunu korursun.

7. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    bende toplu tasima araclarindan kar yapmaya calisirdm 1 ay kurtarmiyosa 2ay biriktir bi ay git ozaman kiymetini daha iyi bilirsin antrenmanlarin dier zamanlar barfiks sinavla korumaya devam et

8. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bence vücut geliştirmeye ara ver eğitim bitene kadar. Kendi ayaklarının üstünde durunca istediğin kadar yapabilirsin sonuçta. İstediğin kadar olmaz tabi. İşten arta kalan zamanlarda yapabilirsin. :D

9. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    yaz tatilinde bir is bul tabi varsa ben bulamadim gerci

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bulabilirsen bir çift dummbel al (bulamassan ben karşılıksız yollarım) sitedeki mevcut alt yapı programları uygula ondan sonra resimlerinle elimizden geleni yaparız. hem body çalışmış olursun hemde internetin kesilmez.

isooo_94, Ahmets, cadocx ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  11. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    sporcuya destek, abi lik,hocalık flexor hocamızın yaptığı en güzel örnek...herkes adına teşekkürler hocam...

KuKuLeTa ve FleXoR bunu beğendi.
  12. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    FleXor hocam size gerçekten bayılıyorum süpersiniz... thums:

13. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73

hocam bir kez daha takdir ettim sizi gerçekten söylenecek fazla da bir şey yok bu forumda sizinle birlikte olduğum için bile kendimi sanslı hissediyorum ki salondaki öğrencilerinizi düşünemiyorum bile...

pulbiber sanada tavsiyem şu an için önceliğin eğitimin olsun evdede bir müddet çalışabilirsin sonra tekrar durumlar düzelince salona dönersin..

eğitimin herşeyden önemli olmalı sonuçta madem bu spordan kopmak istemiyorsun uzun vadede planlar yap bence şu an vereceğin bir kaç aylık ara senin ileride daha uzun süre bu sporu rahat yapmanı ve normal yaşantında daha rahat olmanı sağlayabilir...

FleXoR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş