ne tür bir antreman önerirsiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rapperuzi tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar 19 yaşındaym 1.90 boy 104 kg fitness başlayalı daha 2 hafta oldu çok kararlıyım bu sporu yapıcam yaza fit bir vücutla çıkmak istiyorum şuan kardio sadece ama öğrenmek istediğim şu kaç kg düştüğüm zaman vücut çalışmasına başlıcam ve benim göğüslerim çok büyük sarkmada var ve tişört giyemiyorum nasıl toplicam göğüsleri 1.5 aydır diyet yapıyorum kesinlikle bırakmam bırakmıcamda. yaza nasıl fit bir vücutla gireblrm önümde daha 6 ay var fikirlerinize ihtiyacım varç

2. scorpion26

scorpion26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ilk once azimli ve motivasyonun tam olmali sana su kilo ideal demek yalnis olur kemik yapin ve yag oranina gore degisir bu nasil bir vucut istiyorsun onu belirlemelisin sonrasinda saglam bir diyet ile kardiyonun yaninda hafif agirliklarla calismalisin bu yag yakimini hizlandirir ve kas yapilanmasina yardimci olur surekli ayni kardiyoyu yaparsan verim alman azalir arada kardiyo sistemini degistirmen lazim forumda bununla ilgili makaleler bulabilirsin tanidigimdan ornek verecek olursam sana 1.80boyunda 92kiloydu sıkı diyet ve calisma sonucunda 8ayin sonunda 65kiloya kadar indi ve iyi bir fizige sahip oldu ardindan iyi bir beslenme ile 78kiloya kadar cikti ve tam istedigi fizige sahip oldu bunlarin tamamini 14ayda basardi tabi bu senin metobolizmana gore degisir belki daha kısa zamanda daha iyi verim alirsin belki uzun surede daha az verim alirsin .

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Yukarıda verilen linklerde yağ yakımı, beslenme ve antrenman konularıyla ilgili temel başlıklar ve bilgiler bulunmaktadır. İncelediğiniz takdirde yol gösterici olacaklardır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş