Ne Oluyor?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cagatay tarafından 28 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaklasık 6 aydır bady yapıyorum.arada bı ara verıyorum sınavlar nedenıyle.sımdı bı 15 gunk,luk ara verdım ne kaybederım.eskı agırlıkları kaldıramayacagımı bılıyorum.ama fızıksel olarak kaslar erırmı goruntuden cok bı kayıp olurmu.cok merak ettım

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    takma kafana o kadar rahat ol hem bu sayede kaslarini dinlendirmis olursun 2-3 haftada kendine gelirsin tekrar

3. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    yok dostum ne erimesi,sen şuanki formunu 15 gündemi yaptınki 15 günde kaybolsun..merak etme hiç bişey olmaz,tam tersine saydamın da dediği gibi faydası bile olur,vücudun kendini toparlar..

4. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler

saolun verdıgınız bılıler ıcın..bıde ben unıversıtede yapıyodum.ordakı hocalar fazla ılgılenmıyor.bende ankarada federasyona gıdıyorum.mehmet kucuklere sampıyona.yenı program verdı 7.ayımı o programla absladım gıtcem..tanıyan varmı mehmet kucuklerı?

5. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    Re: tesekkurler

giitiğm ilk v.geliştirme salonudur,1 ay gitmiştim..ilk federasyon başkanıdır kendisi

6. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    abı ama

ama adam fecı dısıplınlı..ya bı sey soruyom nerdeyse dovecek.nerden ogrendın o sacma bılgılerı dıyo bana.ben sadece 15 tatılde oraya gıtcem sonra unıversıtede devam etcem..sende ankaralısın o zaman.adam cok sınırlı ya.ama onun verdıgı program saglamdır.ben hem program aldım onu uygulayacam unıv.de

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Cagatay selam,

15 gün arad werdiginde, beslenmeni ve alıoyorsan supplementi kesme sakin... Flexte gecen ay bi yazi okudum. 1 senelik bodyciler üzeirnde yapılmıs b deneyden bahsediyordu bi makale.. 1 ay boyunca hic antreman yapmayip, sadece beslenmelerine cok dikkat eden kisilerde, kas kaybi %0.02 imis, yani yok gibi..

Yiyeceklerine dikkat et, seker, alkol ve yagdan mumkun oldukca uzak dur... ve sana onerim; 15 günü fazla asma :)

Saygılar

8. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ok

suplementımı almadım 15 gun ara verdıgımde tuh ceske alsaymısım ya.neyse cabuk toparladım gıbı gelıyo kendımı..bench te 70 basıyom superım ya..helal bana :) saol bılıler ıcın

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    tebrikler cagatay :) hic bırakmaman dilegiyle

Saygılar