Ne olacak benim bu kola sevdam !!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve elcomandante tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. elcomandante

elcomandante Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gsm Teknisyeni
    Yer:
    İZMİR
    Merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle kendi vücut ölçülerimi söylüyeyim. Boy - 178 kg ise alengirli biraz yani bi bakıyorum 72 bi bakıyorum 68 :) yaş - 28 neyse sadete gelelim,
    İş temposundan dolayı eve çalışma istasyonu almaya karar verdim.Evde zaten 1 adet koşu bandı var yanına çok fonksiyonlu bir istasyon alıp çalşmalara başlamak istiyorum. Malum bu sporun en büyük etkisi diyet - beslenme ! Ben birçok şey yemem çok yemek seçerim, ve kolasız günüm ve neredeyse saatim geçmez :/ çalışma tempom sabah 8.30 akşam 18.30 (haftada en az 3 gün mesai 22.00 ) bu düzende hem spor yapmak hemde şu lanet kolayı bırakmak istiyorum . Ne gibi bi beslenme programı izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar ;)

2. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Bene senin gibiydim daha sora kemdimi cola zero ya alıstırdım sımdı normal colanın tadı daha kotu geliyor:) ha tamamen bırakcaksan soguk ıcecek olarak meyve suyu tuketerek zamanla unutabılırsın

3. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    günde 2.5 lt kola içen ben şu anda koladan iğreniyorum yaklaşık 3 yıldır senede bir-iki bardak olmak üzere tadını hatırlamak amaçlı içiyorum ve ne kadar kötü olduğunun tekrar farkına varıyorum. istersen bırakabilirsin çok ciddi bi sorun değil

4. MountainBiker

MountainBiker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mühendis, Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    birden bırakmak zor gelebilir, azaltarak bırakmak daha kolay olabilir :)

5. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Cola zero misler gibi tabi ayran limonata en iyisidir

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

6. elcomandante

elcomandante Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gsm Teknisyeni
    Yer:
    İZMİR
    Benim durumum değişik yani günlük bi limitim yok allah ne verdiyse içiyorum . Benim isteğim şu, düzenli beslenme programı çıkarmak alacağım ağırlık sehpası ile düzenli çalışmak ve bunların verimlerini en güzel şekilde almak. Bunun için bi beslenme programı öğrenip onu uygulamak ve bu şekilde koladan da kurtulmak ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    bırakamıyosan azaltmaya bak dostum

8. eesezgin

eesezgin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Bence zeroya filan da geçme abi. Direk bırakmaya bak. Yavaş yavaş bırakabilirsin. Kolanın aldığın oksijeni kullanmanı engellediğini unutma. Kola dediğin zaten suda karbondioksit çözülmesiyle elde edilen bir içecek. Kana geçince karbondioksit ve suya ayrılıyor. Karbondioksit kanın pH'ını düşürür. Gaz olarak zaten atarız.
    Ama kolanın tuvalet temizleyicisi ya da jant parlatıcısı olarak da kullanılabileceğini düşünürsek kola içmek pek akıl karı değil abi.

9. elcomandante

elcomandante Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gsm Teknisyeni
    Yer:
    İZMİR
    evet arkadaşlar konuyu 15 aralıkta açtım ve bu konunun üstüne hemen hemen 20 gün sonra kolayı bıraktım o_O ilk başlarda zero içtim baktım tadı aynı değişiklik yok sonra şekersiz limonataya döndüm ve 5 ocaktan beri ağzıma kola girmedi :D . Çevremdeki herkes çok şaşkın bu duruma en çokta ben şaşırıyorum, gözümde çok büyültmüşüm bu mereti :cool: bunu yaptıktan sonra kendime şu lafı söyler oldum ; azimle sıçan betonu deler :eek::eek:

eesezgin bunu beğendi.
  10. eesezgin

eesezgin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Helal olsun :)

elcomandante bunu beğendi.
  11. Cem7

Cem7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben de efsane icecek icerim.Yiyecek olarak seker,cikolata falan hic yemem fakat her zaman birseyler icmek isterim.
    Cozum olarak seker ilavesiz %100 luk meyve sularindan aliyorum sadece.Tadlari zaten cok guzel ben de boyle yapiyorum :)

elcomandante bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş