ne kullanmaliyim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve srkndry tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. srkndry

srkndry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kilo vermek istiyorum bunun icinde yag yakici kullanmaya karar vdim ama ilaclarin bana dokunmasindan korkuyorum bu afrika biberimidir nedir onu kullandim 3 gun yemek yiyemedim ve surekli kustum sizce ne kullanmaliyim sporada gidiyorum bayanim

2. mete335

mete335 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanmayın

ben bir çok ürün kulandım ama yararlı bulmuyorum. sağlığa zararlı bir çoğu doğal diyor ama hepsinin içinde kimyasal maddeler var. en iyisi spor ve rejim başka yolu yok. eğer doğru olsaydı dünyada obez hastası çok insan var hiç kimse obez olmazdı burada yazılı olanlar özellikle üstadların yazdıkları çok mantıklı benim boyum 1.87 kilom 98 di 1 ay rejim ve spor yaptım protein ağırlıklı beslendim şuan 91.5 kiloyum neler yediğimi özelden atabilirim

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle saçma sapan spordan uzak şeyleri kullanmayın.
    Kahve içerek bol bol kilo verebilirsin.
    İlla yağ yakıcı istiyorsan elite alabilirsin.

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Kilo vermek icin illa bir urun kullanmak gerekmiyor. O urunler size sadece yardimci olurlar o da %5-10 yani beklediginiz muazzam etkiyi bulamazsiniz.

Oncelikle beslenmeniz cok iyi olmali ve su klasik seyleri (serker,beyaz uzun, doymus yaglar vs) bayaa bir azaltmaniz lazim. Sonra da spor ve dinlenme. Butun bunlar disiplin icin

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-m-38-21-ayda-t50682.html?t=50682&highlight=ilbey

bu link e bir goz atin derim motivasyon acisindan :) ben yazacak yorum bulamadim... Abimiz sozun bitigi yerdeydi

5. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ilaç değil takviye.
    bu tarz ürünler tek başlarına fayda etmezler.
    Diyet ve spor ile destekleyip gerçekten uzun süreli kilo vermek istiyorsanız en az 1-2 sene istikrar ve sabrınızı korumanız lazım.
    Alacagınız her destek ürünü size ekstradan %10 performans ve başarı saglayacaktır ama diyet ve spor olmadan bir şey beklemeyin o ürünlerden.
    ve de reklamlarda gördüğünüz biber bilmem nesilerinden uzak durun, iyi araştırıp sporcuların tavsiye ettiği ya da kullandığı takviye ürünlere yönelin.

6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    düzgün beslenme sporla zaten istediginiz kiloya ulasırsınız kolaya kacmaga ve bu yüzden saglıgı tehdit etmeye gerek yok yasınızı boyunuzu kılonuz yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz

Sayfayı Paylaş